Ses değiştirme için en iyi ses değiştirici program ve uygulamalar

Genel Mar 24, 2023 Yorum Yok

Bilgisayarda yahut telefonda sesi gerçek vakitli değiştirmek, ses değiştirici programlar sayesinde Fazla kolay hale geldi. İster Windows PC’de isterseniz de Android telefon yahut iPhone’da kullanabileceğiniz ses kalınlaştırma, inceltme ya da kadın/erkek sesi yapma üzere değişiklikler için olağanüstü uygulamalar var. En güzel ve fiyatsız ses değiştirme programları ve uygulamalarını bu yazıda bulabilirsiniz.

En güzel ses değiştirici uygulamalar (Android ve iOS) 📲

“Ses tonunu değiştirmek Muhtemel mü?” diye soranlar için; telefonla konuşurken ses tonu değiştirme için birkaç hoş ses değiştirici uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar sayesinde telefon sesinizi değiştirebilirsiniz. İşte Android ve iPhone için en güzel ve en eğlenceli ses değiştirme uygulamaları 🔽

1️⃣ Baviux Voice Changer with Effects

Baviux, Android’deki en tanınan ve kullanımı Yalın ses değiştirme uygulamalarından biri. Arama esnasında sesinizi değiştirmenize müsaade vermiyor fakat sesinizi kaydedip efektler uygulayabiliyor yahut ses belgelerini içe aktarabiliyorsunuz. Zombi ve robottan uzaylıya kadar 40’tan Çok efektle kullanımı kolay. Ses evrakını kaydetmek, paylaşmak yahut zil sesi ya da bildirim tonu olarak ayarlamak da kolay. Uygulama fiyatsız lakin birtakım premium efektler için uygulama içi satın alımlar var. Reklamları izleyerek yeni efektlerin kilidini açabiliyorsunuz. Efektler ile ses değiştirici uygulama arıyorsanız, Baviux Voice Changer’ı tavsiye ederiz.

2️⃣ Live Voice Changer – Prankcall

Live Voice Changer, 11 ses efekti içermesine Karşın iOS platformunda hayli tanınan bir telefonla konuşurken ses değiştirici uygulaması. canlı ses değiştirici uygulamayı indirmesi fiyatsız fakat canlı arama özellikleri uygulama içi satın alım gerektiriyor. Efektlere ek olarak, her bir efekti kişiselleştirmenize ve kulağınıza tam olarak Müsait gelene kadar ince ayar yapmanıza İmkan tanıyan kullanışlı ekolayzır ayarları da mevcut.

3️⃣ Call Voice Changer – IntCall

Call Voice Changer – IntCall, isminden da varsayım edeceğiniz üzere bir telefon arama ses değiştirici. Arama sırasında ses perdenizi değiştirmenize ve Türlü ses efektleri kullanmanıza İmkan tanıyor. Efektleri test edebildiğiniz fiyatsız demo sürümü var ve rehberinizdeki bir şahıs üzerinde iki dakika fiyatsız Deneyim hakkınız var. Sonrasında dakika başına fiyat ödemeniz gerekiyor. Bu bağlamda abonelik seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

4️⃣ Voice Changer Plus

Voice Changer Plus, telefon aramalarında sesinizi değiştirmenizi sağlamıyor lakin ses kaydı oluşturup paylaşmanıza müsaade veriyor. Ses değiştirme uygulamasında ister konuşun, ister müzik söyleyin… Darth Vader yahut bir robot üzere Fazla Türlü arka plan efektleri var. Ortalarından seçim yapabileceğiniz onlarca ses var. Sesiniz hızlandırmanızı ve yavaşlatmanızı sağlayan bir özellik de mevcut. Konuşurken ses değiştirici uygulama arayanlara tavsiyemizdir.

5️⃣ Voice Changer

Voice Changer, sade kullanıcı arayüzü, Çeşitli özellikleriyle dikkat çeken Android ses değiştirme efekti uygulaması. Yeni ses belgeleri kaydedebilir yahut var ses evraklarını içe aktarabilirsiniz. Ses belgesini yüklediğinizde, robot, uzaylı, arı ve daha kaç Türlü ses efektleri uygulayabilirsiniz. Android için ses değiştirici uygulama, fiyatsızdır fakat reklamlar içeriyor.

6️⃣ Snapchat

Snapchat, görünüşünüzü değiştiren filtrelerle Ünlü fakat görüntü kaydettikten sonra hoparlör simgesine uzun basarak erişebileceğiniz ses filtreleri de var. Uzaylı yahut robot üzere konuşmak için Türlü seçenekler var; muhakkak denemelisiniz. Sesinizin değiştirmek için Hız değiştiricileri de kullanabilirsiniz. Görüntünüzü kaydettikten sonra filtreleri görmek için sola yahut sağa kaydırın, akabinde sesinizi ağır çekimde oynatmak için salyangoz, hızlandırmak için tavşan simgesine dokunun.

Ücretsiz ses değiştirme programları (Windows PC ve Mac) 💻

Discord, Twitch yahut Öbür toplumsal File platformlarında konuşurken, arkadaşlarınızla sohbet ederken yahut canlı yayında ses tonu değiştirmek için bir program mı arıyorsunuz? Yanıtınız evetse, Windows PC ve Mac bilgisayar için en yeterli fiyatsız ses değiştirici program listemize göz atmalısınız. İşte 2023’ün en yeterli ses değiştirici programları 🔽

1️⃣ Voicemod

Voicemod, sıkıntısız ve süratli ses değiştirme programı olmasıyla listenin başında yer alıyor. Sesinizi bayan, çocuk, erkek, hayvan ve robot sesine dönüştürebilen program, sadece Windows bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Eğlenmek için, online oyunlarda yahut canlı yayın yaparken sesinizi değiştirmek için bu yazılımı kullanabilirsiniz.

2️⃣ Clownfish (Palyaço balığı ses değiştirici)

Clownfish Voice Changer, ses değiştirmenin en kolay, en kullanıcı dostu ve Yalın yollarından biri diyebiliriz. Windows bilgisayar için fiyatsız ses değiştirici program, yazıyı sese dönüştürme, yerleşik ses çalar, VTS eklenti takviyesi, müzik çalar üzere hoş özelliklere sahip. Palyaço balığı ses değiştirici, 14 ses ortasından seçim yapmanıza müsaade veriyor.

3️⃣ VoiceMeeter

VoiceMeeter, sesi farklı formlarda düzenlemek için kullanılabilen ses karıştırıcı. Bilgisayarınızdan yahut rastgele bir uygulamadan ses ekleyebiliyorsunuz. Program, sesinizi oyunlar, farklı müzik tipleri, plaklar ve öteki ses tipleriyle problemsiz bir halde karıştırıyor. Profesyonel, tesirli ve ücretsiz ses değiştirme programı, sesinizi ayarlamanız için birçok ses parametresi sunuyor.

4️⃣Morph VOX

Morph VOX, sesinizi değiştirmek için kullanabileceğiniz bir Öbür program. Mac ses değiştirme program, yerleşik ses ve ses efektleri ile sesinizi bayan, erkek, çocuk ve öteki Türlü seslere dönüştürmenizi sağlıyor. Ses düzenleme ve değiştirme süreçlerini hisli formda özelleştirmenizi sağlıyor. Sesinizi değiştirmek için size birçok ses parametresi sunuyor. Mac versiyonu Windows versiyonundan daha uygun.

Online ses değiştirici 🎤

Sesinizi değiştirmek, toplumsal medya uygulamalarında arkadaşlarınızla eğlenmenin kusursuz bir yolu olabilir. Programsız ses değiştirme yolunu arıyorsanız, internette faydalanabileceğiniz birçok site var. Birkaç süratli ve Yalın adımda sesinizi apayrı bir sese dönüştürebilirsiniz. İşte fiyatsız en âlâ X ses değiştirici site:

1️⃣VoiceChanger.io

Önceden kaydedilmiş bir ses belgesindeki sesleri değiştirmenin yahut yeni farklı bir sesle kayıt oluşturmanın bir yolunu arıyorsanız, Voice Changer en âlâ seçeneklerinizden biri. Yeni bir ses kaydı başlatmak için gereksiniminiz olan Biricik şey; bir mikrofon ve web tarayıcısı. Ses kaydı oturumunu tamamladıktan sonra, sesinizi bir harika kahraman sinemasından bir uzaylı yahut Üzücü adam üzere çıkarabilecek düzinelerce ses efekti ortasından seçim yapabilirsiniz.

2️⃣ Myvoicemod

Bu çevrimiçi araçla ses kalınlaştırma dahil sesi değiştirmek birkaç tıkla mümkün. Yeni bir ses belgesi kaydetmeyi yahut var bir belgeyi yüklemeyi seçebilirsiniz fakat yeni bir kayıt oturumu başlatmadan Evvel bilgisayarınıza bir mikrofonun bağlı olduğundan emin olmalısınız. Daha sonra, değiştirmek istediğiniz sesi kaydetmeye devam edebilirsiniz ve işiniz bittiğinde var ses efektlerinden birine tıklayabilirsiniz. Efektlere tıkladığınız anda kayıt oynatılmaya başlar. Yani, değiştirdiğiniz ses kaydını indirmeden Evvel dinleyebilirsiniz.

3️⃣Voice-changer

Voice-changer, sesi değiştirmek için harcamanız gereken süreyi en üye indiren Yalın ve eğlenceli online site değiştirici. Belgeyi bilgisayarınızdan yüklemeniz yahut yeni kayıt oluşturmanız, akabinde efektlerden birine tıklamanız kâfi. Ses değiştirme sitesi, hudutlu sayıda ses efekti içeriyor ve ses kayıtları sırf WAV formatında kaydetmenize müsaade veriyor lakin fiyatsız olmasıyla tercih edilebilir.

4️⃣Voice Spice Recorder

Voice Spice Recorder, yeni kaydettiğiniz bir sesi yahut yazıyı sese dönüştürme özelliğiyle kaydettiğiniz sesi değiştirmenize müsaade veren  bir site. Mikrofonunuzun ses seviyesini seçmenizi, farklı efektleri uygulamanızı yahut sesi erkek sesine yahut bayan sesine çevirmek isteyip istemediğinizi seçmenize İmkan tanıyan Temel ses kayıt ayarları içeriyor. Sesinizi kaydettikten sonra, Kaydet düğmesine tıklayarak belgeye başlık, kaydeden kişinin ismi yahut İzah ekleyebiliyorsunuz.

Ses değiştirici mikrofon modelleri 🎙️

Ses değiştirici mikrofon kullanımı sadece eğlenceli değil, tıpkı vakitte Fazla pratik ve satın almaya karar verdiyseniz Fazla yanlışsız yerdesiniz. Ses değiştiren mikrofonlar nihayet yıllarda tanınan hale geldi. Nevlers ve Handheld üzere mikrofonlar en Fazla satan profesyonel mikrofonlar ortasında.
  • NEVLERS Karaoke Bling Microphone
  • Podcast Microphone Sound Card Kit
  • Handheld Microphone Voice Changer

Sonuç olarak, ses değiştirmek için mikrofon satın almak zorunda değilsiniz. Bu Kılavuz yazıda gerek içerik üreticilerinin işine yarayacak gerekse de telefon aramalarında cümbüş gayeli kullanılabilecek en âlâ ve fiyatsız ses değiştirme programları bulacaksınız. Bu sayede gerek Valorant, PUBG Mobile ve Discord üzere platformlarda sesinizi değiştirebilir gerekse de telefonla konuşurken ses tonunuzu inceltip kalınlaştırabilirsiniz. Hatta ses değiştirici programlar sayesinde kadın sesi yahut erkek sesi dahi çıkartabilirsiniz. Bizde bunun için Android ve iPhone için ses değiştirici uygulamalara göz attık. Ayrıyeten programsız ses değiştirici arayanlar için de profesyonel ses değiştirme aygıtları önerdik.

Ses Değiştirme Programları Oylama: 5/5 (⭐⭐⭐⭐⭐) Yekün Oy: 1166

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir