Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Samsung’dan Apple’a yanıt: Galaxy S23 Ultra ile kısa film çekildi

Samsung’dan Apple’a yanıt: Galaxy S23 Ultra ile kısa film çekildi

admin admin -
40 0

Merakla beklenen Samsung Galaxy S23 serisi geçtiğimiz günlerde düzenlenen Galaxy Unpacked etkinliğinde resmiyet kazandı. Gerçekleştirilen aktifliğin en Değerli üyesi ise kuşkusuz amiral gemisi Galaxy S23 Ultra modeli oldu diyebiliriz. Çünkü anne akım Galaxy S23 serisinde ilk Sefer 200MP kameraya yer veren Samsung, aygıtın yeteneklerini sergilemek için ehil isimlerle çalıştı. Bu bağlamda Ünlü direktör Ridley Scott ve Na Hong-jin, Galaxy S23 Ultra ile iki yeni kısa sinema çekti.

Galaxy S23 Ultra ile iki kısa sinema çekildi

Ridley Scott tarafından Galaxy S23 Ultra ile çekilen ve birinci kısa sinema, ”Behold” ismini taşıyor. meşhur direktör, kısa mühlet Evvel Youtube’da paylaşılan sinema hakkında, “Bunun büyük, Fazla Değişik bir Saha okuma olduğunu düşündüm. Korkunç olan şu ki, bu Ufak obje (Galaxy S23 Ultra) bütün büyük kameraların yerini alacak.” kelamlarını lisana getirdi.

Söz konusu sinemanın tamamı Galaxy S23 Ultra kullanılarak çekilmiş olsa da, telefona Yardımcı olmak için Fazla sayıda profesyonel ekipmanın da kullanıldığını belirtelim. Ayrıca Ridley Scott, Galaxy S23 Ultra’nın yeteneklerini gösteren Biricik direktör değil. Güney Kore sinemasında dehşet ve tansiyon sinemaları ile tanınan Hong-jin Na da ”Faith” isimli bir kısa sinema çekti.

Bilindiği üzere Samsung’un en Aka rakiplerinden Apple, uzun bir müddettir ”iPhone ile çekildi” sloganı ile reklam çalışmaları yürütüyor. Bu bağlamda dünyaca Ünlü direktörler ile çalışan Güney Kore merkezli dev, rakibine Karşılık vermekte gecikmedi diyebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir