Samsung piyasaya yeni giren Galaxy S23 Plus’ın fiyatında büyük indirime gitti

Genel Şub 24, 2023 Yorum Yok
Samsung’un yeni Galaxy S23 serisi tanıtılalı daha bir ay bile olmadı. Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra geçen hafta satışa çıktı ve Samsung şimdiden en yeni telefonlarında indirimler sunmaya başladı. Güney Koreli firma kısa bir müddet Evvel Galaxy S23+ fiyatını düşürdü.

Galaxy S23 Plus için indirim zamanı

Şimdilik indirim yalnızca ABD’de ve siyah renkli model nezdinde görünüyor. Samsung, bu pazarda Galaxy S23+’ın 256 GB versiyonunun fiyatını 1000 dolardan 860 dolara indirmiş durumda. Dolayısıyla 140 dolarlık Aka bir indirim Laf konusu. Öte yandan diğer renk seçenekleri Özgün fiyattan Müşteri bulmaya devam ediyor.

Amazon’da 860 dolara sunulan Galaxy S23+, indirimden birkaç saat sonra stok dışı kaldı. Bu da ABD’lilerin fiyat biraz düştüğünde telefona ağır bir İlgi gösterdiklerini sergiliyor. Bununla Birlikte bir Öbür açıdan bakarsak, Galaxy S23+’ın Özgün fiyatı kullanıcılar nezdinde yüksek bulunuyor. Galaxy S23 ve Galaxy S23 Ultra daha uygun satış sayılarına sahipken Plus modelinin ortada kaldığı bilinen bir gerçek. Benzeri bir sorunu iPhone 14 Plus modelinde de görmüştük.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir