Samsung gaza bastı: Galaxy Z Flip 5 için üretim hacmi artacak

Genel Nis 28, 2023 Yorum Yok
Katlanabilir telefon pazarının öncü isimlerinden Samsung, Galaxy Z Flip 5 ve Fold 5 modellerini duyurmaya hazırlanıyor. var sızıntılar, her iki telefon için temmuz ayının nihayet haftasına işaret ederken, Galaxy Z Flip 5’in üretimi hakkında birtakım Enteresan ayrıntılar ortaya çıktı. 

Galaxy Z Flip 5 için üretim hacmi artacak

Bildirilenlere nazaran Samsung, bir evvelki model Z Flip 4’e kıyasla yaklaşan Galaxy Z Flip 5’in üretimini iki kat artırmayı hedefliyor. Bilmeyenler için geçtiğimiz Yıl piyasaya çıkan Galaxy Z Flip 4, Flip ailesinde Değerli bir muvaffakiyete imza attı. Galaxy Z Flip 5’in ise bu ivmeyi koruyup koruyamayacağını görmek için bir müddet beklememiz gerekecek. Lakin görünüşe nazaran Samsung, şimdiden hazırlıklara başladı.

Daha evvelki sızıntılara nazaran Galaxy Z Flip 5, 3 inç ve üzeri kapak ekranı, daha az ekran kırışıklığı, yeni menteşe düzeneği ve yeni kamera sensörlerine ek olarak Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy platformu ile karşımıza çıkacak. Hakikaten kısa müddet paylaşılan render manzaraları de, kapaklı telefonun dizaynına açıklık getirdi. 

Son raporlar, Galaxy Z Fold 5/Flip 5Watch 6 ve Galaxy Tab S9 serisi için Temmuz ayının nihayet haftasında düzenlenecek Unpacked aktifliğine işaret ediyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir