Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5’in depolama seçenekleri belli oldu

Genel Şub 23, 2023 Yorum Yok
Uzun vakittir söylentiler ile gündemde olan Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 özellikleri güzelden uyguna netleşmeye başladı. Pekala yılın ikinci yarısında tanıtılması beklenen katlanabilir telefonlar, beraberinde ne farklılıklar getirecek? Bugün Sammobile, aygıtların depolama seçeneklerine açıklık getirdi.

Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5’in depolama seçenekleri belirli oldu

Bildirilenlere nazaran Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5, Galaxy S23 ailesine emsal şekilde üç farklı depolama seçeneğine sahip olacak. Buna nazaran Galaxy Z Fold 5’in 256 GB, 512 GB ve 1 TB depolama varyantlarında geleceği belirtiliyor. Galaxy Z Flip 5 ise 128 GB, 256 GB ve 512 GB sürümleri ile karşımıza çıkacak. Ayrıyeten sızıntı kaynağı, 128 GB Temel Galaxy Z Flip 5’in UFS 3.1, Geri kalan sürümlerin ise UFS 4.0 ile tanıtılacağını bildirdi.

Bilmeyenler için Galaxy Z Fold 5’in ekran kırışıklığını önleyecek yeni bir menteşe dizaynına sahip olması bekleniyor. Ayrıyeten aygıtın özel bir S-Pen yuvası içereceği de belirtiliyordu lakin yakın tarihli bir rapor bu türlü bir gelişmenin planda olmadığını bizlere gösterdi. Ailenin dikey katlanabilir modeli Galaxy Z Flip 5 ise, 3,26 inçten daha Aka bir kapak ekranı ile karşımıza çıkacak. Fakat bütün bunları öğrenmek için bir mühlet daha beklememiz gerektiğini belirtelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir