Samsung Galaxy Tab S8 FE’nin ekran özellikleri sızdırıldı

Genel Oca 08, 2023 Yorum Yok
Geçtiğimiz Eylül ayında Birdie kod isimli SM-X506B model numaralı Samsung’un yeni bir tabletinin Geekbench skorları sızdırılmıştı. Samsung Galaxy Tab S8 FE olduğu düşünülen bu tablet hakkında yeni bir sızıntıya nazaran aygıt, selefi üzere LCD bir panel ile gelebilir.

İşte şimdiye kadar Samsung Galaxy Tab S8 FE hakkında ortaya çıkanlar:

Tabletin ekranı hakkında şimdiye kadar bir bilgi bulunmasada yakın bir vakitte emniyetli tipster Roland Quandt, Twitter hesabında Samsung Galaxy Tab S8 FE‘nin mümkün ekran özelliklerini ortaya çıkardı. Paylaşıma göreyse aygıtın LCD bir ekran paneli ile gelmesi epey olası.

Serinin diğer aygıtları Tab S8 ve Tab S8 Ultra AMOLED bir ekrana sahipti. Yani Tab S8 FE’nin ekranı, serinin diğer aygıtlarına kıyasla daha düşük bir performansa sahip olabilir. Ayrıyeten tipster paylaşımında kalem dayanağı için aygıtın bir Wacom sayısallaştırıcısına sahip olacağını da sav etti.

Geekbench sızıntısı ise cihazın 6nm MediaTek Kompanio 900T SoC’den Sıkıntı alacağını ortaya çıkarmıştı. Geekbench listesi ayrıyeten Samsung Galaxy Tab S8 FE’nin en az 4 GB RAM ile donatılacağını ve tabletin kutudan Android 13 ile çıkacağını ortaya çıkardı. Bu da aygıtın muhtemelen Samsung’un One UI 5 arayüzüne sahip olacağı manasına geliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir