Samsung Galaxy S23 Ultra’nın oldukça iddialı görünen düşük ışık kamera örnekleri sızdı

Genel Oca 23, 2023 Yorum Yok
Samsung Galaxy S23 serisinin amiral gemisi modeli olan Galaxy S23 Ultra’dan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Güney Koreli teknoloji devi yeni amiral gemisinin kamera konusunda argümanlı olduğunu resmi tanıtımlarında vurgularken bir mühlet Evvel Galaxy S23 Ultra’nın düşük Fer kamera örnekleri ortaya çıktı.

Daha Evvel de bildirildiği üzere Galaxy S23 Ultra, 200 MP’lik yeni ISOCELL HP2 sensöründen gücünü alacak. Bu sensör, F1.7 diyafram açıklığına, Muhteşem QPD otomatik odaklamaya ve optik manzara sabitleme (OIS) üzere yeteneklere sahip olacak. Samsung’un yeni sensörü her pikselde yüzde 33 daha Çok elektron sunarak daha Çok ışığın emilmesini sağlıyor.

Galaxy S23 Ultra düşük Fer kamera örnekleri

Bu nedenle kağıt üzerinde kameranın düşük Fer şartlarında yüksek performans sergileyeceği belirtiliyor. Hatta Samsung, mum ışığı ile aydınlatılan 1 lux parlaklığındaki sahnelerde dahi sensörün net bir biçimde odaklanabileceğini sav ediyor. Görünüşe nazaran bu tezler, ortaya çıkan Galaxy S23 Ultra’nın düşük Fer kamera örnekleri ile de destekleniyor.

Twitter kullanıcısı Edwards Urbina tarafından paylaşılan Galaxy S23 Ultra fotoğraf örnekleri birebir sahneyi gece modu Aleni ve kapalı olarak gösteriyor. Fotoğraf örnekleri ortasındaki ayrım epey argümanlı dururken Galaxy S23 Ultra’nın düşük ışıkta sergilediği performans göz dolduruyor.

Paylaşılan kamera örneklerinde ayrıntı kaybının az olması da dikkat cazip durumda. Bununla Birlikte kamera örneklerinin sahiden de Galaxy S23 Ultra’ya mı ilişkin olduğunu doğrulayamıyoruz Ancak misal sızıntılar Samsung’un yeni amiral gemisinin düşük Fer performansının kuvvetli olacağını gösteriyor. Samsung Galaxy S23 serisi 1 Şubat tarihinde tanıtılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir