Samsung Galaxy S23 Ultra, Genshin Impact’i 120fps’de çalıştıran ilk Android telefon olacak

Genel Şub 05, 2023 Yorum Yok
2023’ün en beklenen akıllı telefonlarından olan Galaxy S23 serisi, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Unpacked 2023 etkinliğinde tanıtılmıştı. Önümüzdeki haftalarda satışa sunulacak aygıtlar hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Genshin Impact’a yeni bir performans seçeneği mi geliyor?

Tech_Reve tarafından Twitter üzerinden paylaşılan bir gönderi, Galaxy S23 Ultra’nın Genshin Impact oyununu 120 fps’de çalıştırabileceğine işaret ediyor fakat bu performans modunun öteki Galaxy S23 modellerinde de kullanıma sunulup sunulmayacağı bilinmiyor. Bu sav doğruysa Galaxy S23 Ultra, Genshin Impact’i 120fps seçeneği ile çalıştırabilen birinci Android telefon olacak.

Android tarafında Genshin Impact, 120fps moduna sahip değil lakin üretim, iOS platformunda 120fps dayanağına sahip ve Samsung ile yapılan bir mutabakat ileride daha Fazla Android aygıtı için 120fps desteğini Muhtemel kılabilir. Yüksek grafik süreç gücü gerektiren tanınan oyun Genshin Impact, Snapdragon 8 Gen 2 setinin mükemmel gücü ile Fazla daha başarılı bir imal olacağa benziyor. Savların tabiatı ise önümüzdeki haftalarda Samsung yahut miHoYo’nun yapacağı bir İzah ile doğrulanacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir