Samsung Galaxy S23 Ultra, Elon Musk’ı şaşırttı

Genel Şub 09, 2023 Yorum Yok
Samsung, 1 Şubat tarihli Galaxy Unpacked etkinliğinde merakla beklenen Galaxy S23 serisini tanıttı. Yeni aktiflikte en dikkat çeken model ise, 100x yakınlaştırma ve yesyeni bir 200MP sensöre sahip olan Galaxy S23 Ultra modeli oldu diyebiliriz. Artık de Galaxy S23 Ultra’nın kamera performansı, Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk tarafından da Aka bir hayranlıkla karşılandı.

Galaxy S23 Ultra Elon Musk’ı şaşırttı

Bilindiği üzere Galaxy S23 Ultra, dünya çapında birçok fotoğraf ve teknoloji eleştirmeni tarafından Olumlu bir biçimde değerlendirildi. Bu bağlamda Marques Brownlee isimli bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılanveGalaxy S23 Ultra’nın yakınlaştırma performansını husus Meydan bir Ay fotoğrafı, Elon Musk’ın da dikkatini çekti. 

Resmi Twitter hesabı üzerinden kullanıcıya Cevap veren Musk, Galaxy S23 Ultra’nın kamera performansı karşısında ”Wow” (vay canına) sözlerini kullandı. Bunun akabinde Samsung ise, Ünlü milyarderin şaşkınlığına “Doğru biliyorum” formunda bir tweet attı. 

Bilmeyenler için Galaxy S23 Ultra, kamera tarafında biri 230 mm periskop olmak üzere 10 MP çözünürlük, Dual Pixel PDAF’ye ve optik imaj sabitleme özelliği sunan iki telefoto sensöre mesken sahipliği yapıyor. Böylelikle yeni amiral gemisi telefon, kullanıcılara 100x yakınlaştırmada görüntü ve fotoğraf çekme fırsatı tanıyor. Galaxy S23 Ultra hakkında merak edilen bütün ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir