Samsung Galaxy S23 telefonların ekran parlaklığı belli oldu

Genel Oca 24, 2023 Yorum Yok
Geçen yılın bilakis Galaxy S23 serisinde düz ve plus modelleri ortasında teknik özellik olarak pek ayrım olmayacak.

Düz Galaxy S23 modelinin 1750 nit zirve parlaklığa ulaşan OLED ekrana sahip olması beklenirken, Galaxy S23+ ile Galaxy S23 Ultra da tıpkı ekran parlaklığı sunacak. S22 serisine bakarak, sadece düz modelde ekran parlaklığının yükseltildiğini, Plus ve Ultra modellerinde düzgünleştirme yapılmadığını söyleyebiliriz.

Bu değişiklikle Birlikte Galaxy S23 ile Galaxy S23 Plus ortasındaki farklar; ekran boyutu, pil kapasitesi, şarj suratları ve UWB olacak. Her iki telefon da birebir dizayna, ekran çözünürlüğüne ve parlaklığa, işlemciye, hafıza ölçüsüne, kablosuz şarj suratlarına ve kameralara sahip. Kamera demişken, bu telefonların hiçbirinde anne kamera yenilenmedi; Biricik yükseltme gelişmiş yonga seti ve daha güzel imaj sürece yoluyla gelecek. Her iki telefon da 4K 60fps HDR görüntüler çekebilen yeni 12MP ön kameraya sahip.

Galaxy S23 ailesi, Snapdragon 8 Gen 2’nin daha yüksek saat suratına ulaşan bir versiyonu olan Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy işlemciyle gelecek.  Daha güzel performans için Hız aşırtmalı CPU ve GPU içeriyor. Samsung’un ayrıyeten daha güzel termal Yönetim sistemi kullandığı söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir