Samsung, Galaxy S23 serisi için modüler kamera aksesuarlarını duyurdu

Genel Mar 17, 2023 Yorum Yok
Samsung, Galaxy S23 serisinin modüler Gadget Case’i ile Bir arada çalışmak üzere tasarlanmış bir çift kamera aksesuarını tanıttı. Bu iki aksesuar Camera Grip ve Slim Tripod Stand olarak isimlendirilirken Galaxy S23 serisinin fonksiyonelliğini ve üretkenliğini artırmaya odaklanıyor. Samsung, bu sayede telefonun kullanım senaryolarını çeşitlendirmek ve profesyonellere ek seçenekler sunmayı hedefliyor.

Galaxy S23 serisi için iki yeni aksesuar

Slim Tripod Stand, isminden da anlaşılacağı üzere telefon için bir stand pozisyonunda. Galaxy S23’ün yatay yahut dikey pozisyonda durmasını sağlayan aksesuar bir şey izlerken yahut manzaralı görüşmeler sırasında kullanılabilir. Bunların yanında eseri fotoğraf çekimlerinde de kullanmak mümkün. Samsung, halihazırda İngiltere mağazasında eseri 34 sterlin (41 dolar) karşılığında satışa sunmuş durumda.
Camera Grip aksesuarı ise bünyesinde hem stand fonksiyonu gören ayaklara ve hem de uzaktan fotoğraf yahut görüntü çekmek için çıkarılabilir Bluetooth deklanşör düğmesini barındırıyor. Bu aksesuar Özellikle telefon ile vlog çekmek isteyenler için İdeal üzere duruyor diyebiliriz. Camera Grip İngiltere mağazasından satın alınamıyor, fakat Samsung’un Hong Kong mağazasında yaklaşık 45 dolar karşılığında satılıyor.

Açıkçası Samsung, aksesuarlar konusunda Apple üzere Aka rakiplerinden geride bulunuyor. Galaxy S23 serisi üzere üst Tertip telefonlar yalnızca günlük kullanım için değil tıpkı vakitte profesyonel kullanım için de kıymetlendirilebilir. Münasebetiyle bu tip aksesuarlar hem ekosistemin büyümesini hem de kullanım senaryosunu artırabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir