Samsung Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra yan yana görüntülendi: İşte tasarımları

Genel Oca 11, 2023 Yorum Yok
Samsung Galaxy S23 serisinin bu Kez de maket görselleri paylaşıldı. Yeni imgeler, önümüzdeki haftalarda tanıtılacak Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra modellerinin nasıl görüneceğini ortaya koyuyor.

Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra Yan yana

Paylaşılan imgelere baktığımızda, serinin zirve modeli Galaxy S23 Ultra, Galaxy S22 Ultra’nın kamera ve genel tasarım çizgilerini koruyor. Lakin Galaxy S23 ve S23 Plus modelleri, selefinden farklı olarak kamera adası bulunmayan çıkıntılı bir kamera tasarımı ile kullanıcıların karşısına çıkacak. 

Ayrıyeten Galaxy S23 Ultra ile S23/23 Plus modellerinin ortasında net bir Fark olduğunu söyleyebiliriz. Amiral gemisi model, eğimli kıyı çerçeveleri ve Misli köşe hatları ile gelirken, Temel modeller oval bir halde yuvarlatılmış köşelere ve düz kenarlara sahip olacak.

Galaxy S23 serisinin 1 Şubat tarihinde düzenlenecek Galaxy Unpacked 2023 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Bununla Birlikte seride yer alacak bütün modeller Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, geliştirilmiş selfie kameraları ve Snapdragon Satellite acil durum uydu iletileşme özelliği ile donatılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir