Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Samsung Galaxy M32 ve Galaxy M52 için Android 13 güncellemesi çıktı

Samsung Galaxy M32 ve Galaxy M52 için Android 13 güncellemesi çıktı

admin admin -
14 0
Samsung, akıllı telefonlarına yeni güncellemeler vermeye devam ediyor. nihayet vakitlerde Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemelerinde gaza basan firma nihayet olarak Galaxy M32 ve Galaxy M52 için Android 13 güncellemesinin dağıtımına başladı.

Samsung daha Evvel Galaxy S, Galaxy Note, Galaxy A serisine ve katlanabilir aygıtlarına bu güncellemeyi vermeye başlamıştı. Sırada ise firmanın maksadında daha giriş-orta segment olan Galaxy M serisi yer alıyor.

Galaxy M32 ve Galaxy M52 için Android 13 güncellemesi

Galaxy M52 için Android 13 ve One UI 5.0 güncellemesi Avrupa pazarında yayınlanmaya başladı. Şimdilik hangi ülkelerin olduğu belirli değil fakat süratli bir halde Türkiye iç öbür pazarlara da güncellemenin ulaşması bekleniyor. Bu ortada gelen güncelleme M526BRXXU1CVJ7 sürüm numarasına ve Kasım 2022 güvenlik yamasına sahip. Her Vakit olduğu üzere, telefonunuzun Ayarlar » Yazılım güncelleme menüsündeki İndir ve yükle seçeneğine dokunarak güncellemenin telefonunuz için yayınlanıp yayınlanmadığını Denetim edebilirsiniz.

Galaxy M32 için Android 13 ve One UI 5.0 güncellemesi ise M326BDDU4CVK1 yazılım sürümüyle ve Yeniden Kasım Emniyet yamasıyla Birlikte geliyor. Güncelleme şu anda Hindistan pazarında kullanıma sunulmuş durumda. Önümüzdeki günlerde diğer ülkeler için de güncellemenin yayınlanması bekleniyor. Üstte belirttiğimiz üzere telefonunuz için güncellemenin yayınlanıp yayınlanmadığını öğrenmek için Ayarlar » Yazılım güncelleme menüsündeki İndir ve yükle seçeneğine dokunmanız kâfi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir