Samsung Galaxy Buds 2 Pro ile 360 derecelik ses kaydı yapılabilecek

Genel Oca 13, 2023 Yorum Yok
Tam kablosuz kulaklık üreticileri rekabette öne geçebilmek ismine varsa taşınabilir aygıtları üzerinden kimi avantajlar sunuyor ya da iştirakler kurarak yazılım avantajları sağlıyor. Samsung da bunlardan birisi.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro kullanıcılarına müjde

Samsung’un üst Tertip tam kablosuz kulaklığı Galaxy Buds 2 Pro, aldığı nihayet güncelleme ile kayıt konusunda kullanıcılara Kıymetli bir avantaj sunacak. Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 kullanıcıları kulaklıklar ile 360 derece ses barındıran görüntüler kaydedebilecek. Profesyonel manada olmasa da bir konserdeymiş üzere mekânsal sesleri algılayabiliyorsunuz.

Bu özellik Galaxy S23 serisi ile başlayarak yeni Galaxy akıllı telefonlarında Amade olarak gelecek. Bununla Bir arada hangi Galaxy telefonlara sunulacak ya da evvelki Galaxy telefonların akıbeti ne olacak şimdilik bilinmiyor.

Diğer bir yenilik ise Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 5 akıllı saatlerinin uzaktan deklanşör denetimi esnasında yakınlaştırma da yapabilecek olması. Kadranı çevirerek yahut parmak hareketi yaparak bu özelliği kullanabiliyorsunuz. Şubat ayında istikbal yeni özellik için rastgele bir model sınırlamasından bahsedilmemiş.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir