Samsung Galaxy A34 modeline 30.000 mAh pil takıldı!

Genel Mar 04, 2023 Yorum Yok
Günümüzde akıllı telefon üreticileri, aygıtların Emniyet ve kullanım tecrübesini korumak ismine çoğunlukla 4.000 ila 5.000 mAh ortasında pil kapasitelerine yer veriyor. Niketim nihayet vakitlerde daha Aka pillere sahip olan ve dayanıklılığa odaklanan aygıtlarla da karşılaştık. Lakin en yüksek 18.000mAh düzeylerine ulaşıldığını gördük. Artık bir Reddit kullanıcısı, Galaxy A32 5G modeline devasa boyutlarda 30 bin mAh kapasiteli bir pil entegre etti.

30.000 mAh bataryalı Galaxy A32 görücüye çıktı

Bilmeyenler için Samsung Galaxy A32 5G, 5.000mAh pil kapasitesine mesken sahipliği yapıyor. Lakin bunu kâfi görmeyen ”Downtown_Cranberry44” isimli Reddit kullanıcısı, cihazın pil kapasitesini yaklaşık 6 kat arttıran yeni bir çalışmaya imza attı. Devasa diyebileceğimiz 30 bin mAh pil kapasitesi için Samsung 50e pil hücrelerinden faydalanan kişi, aygıtın 7 saat içerisinde tam şarj olduğunu ve yoğun yük altında 2 güne kadar dayandığını söyledi.

Ayrıyeten Reddit kullanıcısı, yapılan değişiklik sonrasında 500 gram tartıya ulaşan Galaxy A32 5G’nin bir haftadan daha uzun bir pil ömrü sunacağını düşünüyor. Fakat bu proje her ne kadar merak uyandırıcı olsa da, epeyce kaba bir görünüme ek olarak Kıymetli Emniyet problemlerini da beraberinde getirebileceğini belirtelim. Pekala siz bu hususta neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir