Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Şaka mı gerçek mi? Twitter’dan sonra Tumblr da mavi tik için 8 dolar isteyecek!

Şaka mı gerçek mi? Twitter’dan sonra Tumblr da mavi tik için 8 dolar isteyecek!

admin admin -
69 0
2007 yılının şubat ayında kurulan Tumblr hem bir mikro blog platformu hem de bir toplumsal medya sitesi olarak nitelendiriliyor. Takipçi sayısı ortalamadan yüksek olan profillere kimlik doğrulama süreci uygulanmıyor.

 

Tumblr da mavi tik rozeti için 8 dolar isteyecek

Twitter’ın yeni sahibi olan Elon Musk’ın stratejisini takip eden Amerikan menşeli bu platformda profilinin Düzmece olmadığını ve ilgili profilin kendisine ilişkin olduğunu belirtmek (resmiyette bu fonksiyona sahip değil) isteyen kullanıcılar mavi tik simgeleri için 8 dolar ($7.99) ödeyecek.

Twitter’dan farklı olarak Tumblr’ın bu hizmetini satın Meydan bireyler iki adet mavi tik rozetine sahip olacak. Bu site tarafından yayımlanan ilgili bildirinin altında Enteresan bir İkaz mevcut.

Bu ikazda bu sembolün aslında bir profilin kimliğini doğrulamadığını, onun yalnızca rengi mavi olan Değerli bir internet simgesi olduğu belirtiliyor. Birçok şahıs bunun Twitter’ın yeni siyasetleriyle dalga geçmek emelli yapıldığını düşünüyor. Bu sistemin kalıcı olup olmadığını göreceğiz.

Birçok gösterge bu duyurunun muhakkak Elon Musk’ın kararlarıyla eğlenmek niyetiyle yapıldığını gösterse de ileride neler olacağını şimdi kestiremiyoruz. Tumblr daha Evvel de buna misal bir uygulamayı 1 Nisan 2014 tarihinde bir günlüğüne hayata geçirmişti ve daha sonra onu kaldırmıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir