Redmi Note 12 Turbo ufukta göründü: İşte özellikleri

Genel Mar 23, 2023 Yorum Yok
Çinli teknoloji devi Xiaomi, kısa müddet tanıtılan Redmi Note 12 serisini genişletmeyi planlıyor. Bu bağlamda uzun vakittir söylentiler ile gündemde olan Redmi Note 12 Turbo, 28 Mart tarihli Özel bir aktiflikte vitrine çıkacak. Duyuruya sayılı günler kala, yeni akıllı telefon Geekbench platformunda listelendi. 

Redmi Note 12 Turbo özellikleri

Bilmeyenler için Redmi Note 12 Turbo, yeni nesil Snapdragon 7+ Gen 2 platformunu kullanan birinci akıllı telefonlardan biri olacak. Bu nedenle kardeşlerine kıyasla Özellikle süreç gücü açısından bir adım önde olacak. Bugün ise Geekbench platformunda Xiaomi 23049RAD8C model numarasıyla görüntülenen Redmi Note 12 Turbo, platformun Biricik çekirdek testlerinden 1.212, çoklu çekirdek testlerinden ise 3.972 puan alıyor.

küçük kıyaslama ile Laf konusu skorların eski amiral gemisi Snapdragon 8+ Gen 1’e yakın olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıyeten liste akıllı telefonun Android 13 ve 12GB’a kadar RAM kapasitesine sahip olacağını da doğruluyor. 

Kısa mühlet Evvel Türlü sertifikasyon sitelerinde görüntülenen akıllı telefonun, tıpkı Redmi Note 12 Pro üzere 67W süratli şarj takviyesine sahip olacağı da kesinleşti diyebiliriz. Yakın vakitli sızıntılar ise, Redmi Note 12 Turbo’nun 6,67 inç FHD+ 120 Hz OLED ekran, 5000mAh pil, 50 MP ana, 8 MP ultra geniş, 2 MP makro kameralar ile destekleneceğini söylüyor. Lakin bu detaylar için bir müddet daha beklememiz gerekecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir