Reddit video indirme nasıl yapılır?

Genel Mar 02, 2023 Yorum Yok

Reddit’ten Aka Fazla az web sitesi var. Toplumsal File platformunda her gün binlerce yeni görüntü paylaşılıyor ve aranılan görüntüyü bulmak uzun sürmüyor. Lakin birçok toplumsal medya sitesi üzere Reddit de görüntü indirmeye müsaade vermiyor; sırf görüntüyü mp4 olarak kaydedebiliyorsunuz. Görüntüyü aygıtınıza indirip Twitter, Instagram ve diğer toplumsal File platformlarında paylaşmak istiyorsanız, Reddit sesli görüntü indirme metotlarını bilmeniz gerekiyor. Bu Kılavuz yazıda Redditten görüntü indirme yollarına değiniyoruz.

Reddit görüntü indirme yapılışı 🚀

Redditten görüntü indirme yaptığını sav eden Fazla sayıda web sitesi Mevcut lakin en emniyetli olanı RedditSave. RapidSave ile Reddit görüntüleri telefona ve bilgisayara nasıl indirilir? adım adım görelim:
 1. Reddit görüntüsünün altında Paylaş seçeneğine tıklayın.
 2. Bağlantıyı kopyala yahut Kopyala’yı seçin.
 3. RedditSave’i açın.
 4. Kutucuğa kopyaladığınız linki yapıştırın.
 5. Download HD görüntü linkine tıklayın.
 6. Reddit görüntüsü .mp4 olarak aygıtınıza inmeye başlayacak.

Bot ile Reddit görüntü nasıl indirilir 🤖

Telegram’da olduğu üzere Reddit’te de botlar var. Botlarla yapabildiğiniz şeylerden birisi de görüntü indirme. Reddit görüntü downloader bot SaveVideo ile Redditten görüntü nasıl indirilir adım adım görelim:
 1. Videonun olduğu gönderiyi açın.
 2. Yorum kısmına “u/savevideo” yazın.
 3. Yorumunuzun Çabucak altında View link çıkacak.
 4. Download HD görüntü butonuna tıklayın.

Reddit görüntü downloader nasıl kullanılır ⬇️

Downloader, Reddit görüntülerini yahut sırf sesi aygıtına (ister telefona ister bilgisayara) basitçe indirmenizi sağlar. RedV Görüntü Downloader, en Yalın Reddit görüntü indiricilerden biri. Süratli indirme adımları ile Yalın arayüz sunuyor.

Reddit downloader’ın iki versiyonu var. Sırf sesi indirmek istiyorsanız site kâfi lakin görüntüyle sesi Birlikte indirmek istiyorsanız RedV görüntü downloader uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. RedV Görüntü Downloader ile Redditten görüntü indirme adımları:

 1. Reddit görüntüsünün linkini kutucuğa yapıştırın.
 2. Turuncu butona tıklayın.
 3. “Download” butonuna tıklayın.
 4. Videoya sağ tıklayıp “Video olarak kaydet”e tıklayın.

Reddit videoları bir müddettir toplumsal medya platformlarının trendi. Birçok kullanıcı, farklı platformlarda paylaşmak için MP4 formatındaki Reddit görüntülerini indirmek istiyor. Biz de Redditten görüntü indirmenin en Yalın yollarını bu Kılavuz yazımızda anlattık.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir