Realme Narzo N55 resmen doğrulandı: Yakında geliyor

Genel Nis 03, 2023 Yorum Yok
Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, Narzo serisi kapsamında yeni bir akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu noktada bir müddettir ”Project-N” ismini vurgulayan marka, bugün Son sessizliğini bozdu. Resmi Twitter hesabından Realme, telefonun dizaynını gösteren yeni bir tanıtım görüntüsü paylaştı.

Realme Narzo N55 tanıtıldı: Yakında geliyor

Realme Narzo yahut Project N olarak tanıtılan aygıtın şimdi model numarası açıklanmadı. Lakin sızıntılar aygıtın Narzo N55 olarak adlandırılacağını söylüyor. Yapılan duyuruda ise Realme, Narzo’nun ”yeni nesil bir teknolojiye” sahip olacağını belirtiyor.

Videoya baktığımızda, Realme Narzo’nun ön tarafta rekabetçi bir ekran Beden oranına sahip olacağını görüyoruz. Telefonun sağ tarafında ise ses düzeyi ve Güç tuşları bulunuyor. Marka tarafından paylaşılan bir öbür tanıtım imgesi ise aygıtın kimi özelliklerine açıklık getirdi. Buna nazaran Realme Narzo yahut Project N, 64MP anne kamera, 90Hz yenileme suratı, 33W süratli şarj dayanağı ve 16MP ön kameraya sahip olacak.

Ufak bir hatırlatma ile Realme, geçen Yıl Narzo 50 serisi ismi altında farklı aygıtlar ile karşımıza çıktı. Project N ve Narzo ismi altında tanıtılan yeni modelin ise 12 Nisan’da vitrine çıkması bekleniyor. Hasebiyle önümüzdeki günlerde daha Çok ayrıntının ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir