Realme katlanabilir telefonlar geliyor

Genel Mar 09, 2023 Yorum Yok
Segmentinde Müsait sayılabilecek bir fiyat etiketi ile katlanabilir telefon piyasasına giren Tecno’nun akabinde realme markası da hazırlıklara başladı. Firma iki farklı tasarım üzerinde çalışıyor.

Realme katlanabilir telefonlar

Samsung’un Aleni Uzaklık lider olduğu katlanabilir telefon pazarında Huawei, Honor üzere markalar da yer alıyor fakat fiyatlar neredeyse 2000$’a kadar çıkıyor. Tecno ise 1000$ altı fiyatlarla kesimde farklılık oluşturabileceğini gösterdi. Akabinde Oppo da nispeten düşük fiyatlarla telefonlarını piyasaya sürdü. Artık de realme misal bir yol izleyecek.

Realme işvereni tarafından paylaşılan bir gönderi firmanın dikine katlanabilir ve enine katlanabilir olmak üzere iki tasarım üzerinde çalıştığını gösteriyor. realmeFlip ve realmeFold olarak isimlendirilen telefonlardan hangisinin Evvel piyasaya çıkacağı ise takipçilere sorulmuş.

Geçtiğimiz Yıl firma Müsait fiyatlı katlanabilir akıllı telefonlar üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Şimdi teknik ayrıntılar belirli değil lakin piyasadaki dizaynlara rakip olacağı kesin. Yıl içerisinde firma daha Çok ayrıntı paylaşacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir