PUBG mobile hileli nasıl oynanır? İşte PUBG mobil hileleri

Genel May 18, 2023 Yorum Yok

Hareketlerinizi duvardan takip edebilen, kilometrelerce uzaktan baştan vurabilen, silahında Geri tepme olmayan biri tarafından öldürüldüyseniz, muhtemelen PUBG Mobile hileli oynayan birine denk gelmişsinizdir. PUBG Taşınabilir geliştiricisi Tencent, hilecilerin oyunu mahvetmesini engellemek için adımlar atarken, hile tedbire sistemini atlatmak için Daimi olarak yeni PUBG Mobile hileleri geliştiriliyor. Pekala, PUBG Mobile hile nasıl yapılır? 2023 PUBG taşınabilir hileleri burada.

PUBG Mobile hileleri 🎮

PUBG Mobile hileleri, oyundaki diğer oyunculara karşı haksız avantaj elde etmenize, ganimet almanıza, daha uzun mühlet hayatta kalmanıza, fiyatsız UC parası almanıza İmkan tanıyan rastgele bir uygulama, mod yahut usuldür. Root ve jailbreak gerektirmeyen birçok farklı PUBG taşınabilir hilesi olsa da, fiyatsız oyun içi satın alım, skin yoktur ve sınırsız parasız UC (Unknown Cash) ve fiyatsız BP (Battle Points) kazandıran yollara dikkat etmeniz gerekir.

PUBG Mobile UC hilesi 💲

Pubg mobile’da sınırsız ücretsiz UC yahut BP alacağınızı argüman eden rastgele bir hile ya da araç gerçek değildir, kandırmacadır. “PUBG mobile UC hilesi 99999″, “10.000 UC hilesi”, “Bedava BP” üzere internette dolaşan hilelere inanmayın, doğrulamadan sonra indirmenize müsaade vereceğini söyleyen sitelerden anında çıkın. PUBG mobile online bir oyundur ve bütün görünümleriniz, sıhhatiniz, paranız, BP, UC, XP vb. iç hesap datalarınız oyun sunucularında saklanır. Çalışan PUBG taşınabilir hileleri ararken güvenliğinizi göz arkası etmeyin. Nakit hileleri içeren modlu APK’lar ve Nakit modları, iOS’ta da Android’de de yoktur. Lakin, “PUBG Mobile UC satın al” yazarak ucuz UC satan sağlam e-ticaret sitelerine ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile UC kodları fiyatları 🏷️

 • PUBG Mobile 300 + 25 UC: 87 TL
 • PUBG Mobile 60 UC: 18 TL
 • PUBG Mobile 690 UC: 157 TL
 • PUBG Mobile 600 + 60 UC: 170 TL
 • PUBG Mobile 1500 + 300 UC: 418 TL
 • PUB Mobile 4000 UC: 762 TL
 • PUBG Mobile 1875 UC: 383 TL
 • PUBG Mobile 3000 + 850 UC: 840 TL

PUBG taşınabilir bedava UC alma yolları ise; Özel turnuvaları kazanmak, royale pass rütbenizi yükseltmek ve çekilişlere katılmak.

PUBG Mobile Wallhack hilesi 🧱

PUGB Mobile röntgen hilesi olarak da geçen wallhack, düşmanları, öğeleri, materyal sandıklarını, araçları ve öteki Değerli oyun elemanlarını renkli kutucuklar ve kaplamalar kullanarak öne çıkartır ve her şeyi duvarlar gerisinden görmenize İmkan tanır. Bu da rakip oyuncuları daha kolay yağmalayacağınız, bulacağınız yahut daha uzun müddet hayatta kalacağınız manasına geliyor. PUBG mobile wallhack hilesi, modlanmış APK (PUBG mobile hileli APK olarak geçer) yahut iOS sürümüyle gelir ve oyun istemcisinin kodu, size düşmanları ve öğeleri gösterecek biçimde değiştirilmiştir.

Wallhack hilesi özellikleri 🔽

 • Düşmanlara dikkat çekme
 • Objeleri öne çıkarma (Oyuncular, öğeler, patlayıcılar, araçlar, ganimet, gayeler vs.)
 • Oyuncu isimlerini, sıhhat çubuklarını, arayı gösterme
 • Düşman amaç İkaz sistemi
 • Düşman sınıfını, ekipmanı, ismini ve düzeyini gösterme
 • İskeletleri gösterme

Bu PUBG taşınabilir hilesi birçok isimle bilinir; ESP yahut Extrasensory Perception (algılanamayanı inanılmaz yollarla algılayabilme) bunlardan biridir. VAC (Visual Assistance Cheat) Öbür bir isimdir; kısaca wallhack olarak bilinir. Duvarların ve objelerin ardını görmenize İmkan tanıdığından bu hile metodunu tanımlamak için kullanılan en açıklayıcı ve tanınan tabirdir.

PUBG mobile duvar gerisi görme hilesi yaparak Hasım ve sizden yana olanları duvarların gerisinden görmekle kalmaz, yağmalanabilir öğeleri, araçları, patlayıcıları, sıhhat çubuklarını, isim etiketlerini de kolay kolay görebilirsiniz. Duvar hilesi, en tanınan hiledir ve PUBG’de de daha Çok öldürme, daha kolay ilerleme için kullanılır.

PUBG mobile radar hack, size etrafınızın iki boyutlu haritasını gösterir ve oynadığınız haritadaki düşmanları, sizden yana olanları ve NPC’leri öne çıkarır; böylelikle düşmanları basitçe ayrım edersiniz. Radar terimi, etraftaki objeleri tarayıp bunu 2 boyutlu bilgi olarak gösteren eski Vakit radar ve sonar ekranlarından gelir. Rastgele bir Hasım tarafından görülüp görülmediğinizi ve görüş alanlarını tahlil ederek size nişan alıp almadıklarını tespit eden gelişmiş bir İkaz sistemiyle entegre edilebilir.

PUBG Mobile Aimbot hilesi 🎯

Aimbot olarak da bilinen otomatik maksat alma modları ve uygulamaları, sizin için otomatik olarak nişan alıp ateş eden, Fazla sayıda oyuncu öldürmenize, bunu yaparken de hayatta kalmanıza Yardımcı olan otomatik botlardır. PUBG mobile için var olan en gelişmiş ve tesirli hilelerden biridir. Nişan alma hilesinde, oyunun varsayılan nişan alma yardımcısı sizin için nişan alma aksiyonunu yapacak biçimde modifiye edilmiştir.

Nişan hilesi özellikleri 🔽

 • Otomatik ateş etme
 • Hedefe tam isabet
 • Nişan alma açısı, suratı, hassaslığı, gecikme vs için limit
 • Sadece baştan vurma (headshot)
 • Duvarlardan nişan alma ve ateş etme
 • Nişan alma için yapılandırılabilir butonlar/tuşlar

Aimbot, nişancı oyunlarında oyuncunun otomatik olarak nişan almasına, kimi durumlarda otomatik olarak ateş etmesine müsaade veren rastgele bir hile programını yahut oyun hilesini tanımlamak için kullanılan tabirdir. Öldürmeyi hızlandırmasıyla en Fazla tercih edilen lakin en kolay tespit edilip yasaklanacağınız birkaç hile yolundan biridir.

Robot ve aiming sözlerinden gelen Aimbot, otomatik nişan, nişan alma robotu, otomatik amaç alma manasına geliyor. Gerçek aimbot, düşmanları/hedefleri bulmak için oyun hafızasını okuyup oyun dünyasındaki muhakkak objeleri bulan, akabinde oyuncunun amaca kilitlenmesini sağlayan nihayet derece gelişmiş bir hile programıdır.

PUBG Mobile hileli modlar (Android ve iOS)

PUBG mobile’da avantaj elde etmenin yolu, Özgün APK’nın modlanmış sürümü olan APK modları kullanmaktır. Modlu APK’ları yüklemek için Android telefonunuzu rootlamanız gerekebilir, modlu OBB belgelerini aktarmak için bir evrak yöneticisi kullanmanız gerekebilir. Hileli PUBG iç modlanmış Android oyunları bulabileceğiniz birkaç emniyetli site vardır. iPhone kullanıyorsanız, PUBG mobile’da hile yapmak Fazla daha zordur. iOS’ta PUBG taşınabilir oyununun modlanmış sürümünü yüklemek için jailbreak süreci gerekir. iOS’ta çalışan belge bulmak ta yüklemek de Android’den zordur.

İnternette Fazla sayıda PUBG Android hilesi olsa da çalışan, yeni modların birden fazla APK modlarıdır. Aimbot (nişan hilesi), wallhack (duvar gerisi görme hilesi), hayatta kalma, ganimet bulma, rakip oyunculardan kaçma ve onları bulma Laf konusu olduğunda en tesirli hilelerdir. parasız UC ve BP dışında Hariç görünüm, dönem pass vb. sağlayan hiçbir araç yoktur. Otomatik nişan hilesi, PUBG taşınabilir hesabınızın süresiz banlanmasına sebebiyet verebileceğinden dikkatli kullanılmalıdır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir