POCO F3 GT ve Redmi Note 10 için Android 13 güncellemesi başladı

Genel Şub 20, 2023 Yorum Yok
Güncelleme çalışmalarına Hız kesmeden devam eden Xiaomi, Android 13 tabanlı MIUI 14 sürümünü daha Çok aygıta ulaştırmayı sürdürüyor. Kısa müddet Evvel POCO F4 ve Xiaomi 11T için erişime açılan güncelleme, şimdi Xiaomi 11T ve POCO F4 için yayınlanmaya başladı. Sistem kararlılığı ve yeni kullanıcı arayüzü geliştirmelerine odaklanan sürüm beraberinde neler getiriyor? İşte ayrıntılar

 POCO F3 GT için Android 13 tabanlı MIUI 14 güncellemesi başladı

2021 yılında piyasaya sürülen Redmi Note 10 ve POCO F3 GT, Android 12 tabanlı MIUI 13 ile kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Bildirilenlere nazaran kararlı Android 13 tabanlı MIUI 14, her iki telefon için sırasıyla ‘V14.0.1.0.SKGINXM‘ ve ‘V14.0.1.0.TKJINXM‘ Bina numaralarıyla geliyor. Yeni güncelleme, Lahza itibariyle Hindistan’da kullanıma açıldı. Bu bağlamda ülkemiz ve global pazara kısa müddet içerisinde ulaşacağını söyleyebiliriz. 

Android 13 tabanlı MIUI 14, gelişmiş sistem performansı, daha âlâ pil ömrü, akıcı bir kullanıcı arabirimi (UI) ve gelişmiş kapalılık müdafaası iç olmak üzere kullanıcılar için bir sıra özellik ve uygunlaştırma getiriyor. Yeni sürümde en dikkat çeken özelliklerden biri ise bellek tarafında verimlilik artışı ve daha kararlı bir performans sağlayan Foton Motoru.

POCO F3 GT yahut Redmi Note 10 için, “Ayarlar” uygulamasına gidip “Sistem güncellemeleri” üzerinden MIUI 14 güncellemesini Denetim edebilirsiniz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir