PlayStation VR2’yi kullandık! İlk izlenimlerimiz nasıl?

Genel Mar 28, 2023 Yorum Yok
Bu videomuzda PlayStation 5 için geliştirilen PlayStation VR2’nin ön incelemesiyle karşınızdayız. Eseri yaklaşık 1 saat kadar kullanma fırsatı bulduk.             

Konsol tarafında VR konusunda rakipsiz bir halde ilerleyen PlyStation’ın yeni nesil VR aygıtı Yurt dışında geçtiğimiz günlerde çıkışını yaptı. Biz de Sony Türkiye’nin davetiyle ofislerine gittik ve PlayStation VR2’yi yaklaşık 1 saat boyunca kullandık. Bu videomuzda da kullandığımız mühlet boyunca bizde oluşan hissiyatı ve birinci yorumlarımızı sizinle paylaştık. Ayrıntılı inceleme görüntüsü önümüzdeki hafta sizlerle olacak.

İlk izlenim olarak aygıttan bahsetmek gerekirse daha evvelki VR’lara nazaran Fazla daha rahat olduğunu söylemek lazım. Ayrıyeten birebir PlayStation 5 kontrolcüsünde olduğu üzere VR2’nin de denetimcisi tecrübenizi Fazla daha keyifli bir hale getiriyor. 1 saatlik Deneyim esnasında Horizon Call of the Mountain ve Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge oyunlarını oynadık. PlayStation VR2’nin çıkış oyunlarının ayrıntılı incelemesi de önümüzdeki haftalarda sizlerle olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir