Oxa ile solunum rutinlerinizi takip edin

Genel Oca 09, 2023 Yorum Yok
Günümüzde akıllı saatler yahut akıllı bileklikler ile pek Fazla Ömür işlevi takip edilebiliyor. Yine de Biricik bir işlevin daha ayrıntılı takibi bu aygıtların biraz daha ötesinde bir mevzu. Burada devreye Özel aygıtlar giriyor.

Oxa nedir?

İsviçre kaynaklı bir teşebbüsün eseri olan Oxa, Fazla taraflı olarak kullanıcının soluk alıp Eda döngüsünü detaylı bir halde takip eden birinci giyilebilir Aygıt olma tezinde. 4 patenti olan Eser diyaframa yakın bir yere tutturuluyor ve gövde hareketlerinizi takip ediyor.

Batarya 24 saate yakın bir kullanım sunarken tam olarak dolması 2 saat 45 dakikada oluyor. Uyumlu uygulama sensörden aldığı dataları ayrıntılı bir halde tahlil ederek kalp ritmi de iç pek Fazla mevzuda gerçek vakitli istatistikler sunuyor. Bunları bilimsel bilgilerle karşılaştırarak gerilim düzeyi üzere pek Fazla kıymeti de bulabiliyor. Ayrıyeten daha güzel uyku için de teklifler sunuyor.

Kickstarter üzerinde dayanak arayan Oxa giyilebilir Aygıt 239 avrodan başlayan bağış karşılığında İkram ediliyor. Uygulama ve uyumlu tşört de kutu içerisinde yer alıyor. Sevkiyatlar ise Mart ayında başlayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir