Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Oppo’nun aktif gürültü engelleme özellikli yeni kablosuz kulaklığı ortaya çıktı

Oppo’nun aktif gürültü engelleme özellikli yeni kablosuz kulaklığı ortaya çıktı

admin admin -
13 0

Oppo bu yılın başlarında Enco R kablosuz kulaklığını piyasaya sürmüştü. Çinli marka artık ise Oppo Enco R Pro modelini çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni kablosuz kulaklık China Telecom web sitesinde listelendi. Böylece tasarımı, Temel özellikleri ve fiyat etiketi de netleşti.

ETE71 model numarasıyla karşımıza çıkan Enco R Pro Görüntü olarak AirPods Pro‘ya benziyor. Kablosuz kulaklık ön tarafında Oppo logosu bulunan oval bir şarj kutusu ile gelecek. Aksesuarın üzerinde USB-C ilişki noktası ve şarj düzeyini gösteren bir LED ışık yer alıyor.

Aktif gürültü engelleme, titanyum sürücüler

Kablosuz kulaklık aktif gürültü engelleme (ANC) dayanağı ve titanyum kaplamalı 12.4 mm şoförlerle sunulacak. Oppo Enco R Pro’nun şarj kutusu ile Birlikte tartısı 47 gram. China Telecom’un web sitesinde fiyat etiketi 499 yuan yani 71 dolar olarak görünüyor.

Kıyaslama açısından Enco R modelinin 42 dolar fiyatla çıkış yaptığını hatırlatalım. Şu Lahza için yeni kablosuz kulaklığın ne Vakit tanıtılacağı aşikâr değil. Lakin Çinli operatörün web sitesinde listelenmesi önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacağına işaret ediyor. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir