Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Elon Musk’a itiraz eden Twitter çalışanları kovuluyor

Elon Musk’a itiraz eden Twitter çalışanları kovuluyor

admin admin -
13 0
Twitter’ı satın alması gündem olan Elon Musk’ın Yönetim biçimi de farklı bir gündem oluyor. Tesla ve SpaceX firmalarındaki sert tavrı Daimi eleştirilen Elon Musk, Twitter çalışanlarına da Misli davranıyor.

Elon Musk çalışanları birer birer kovuyor

Firmalarını kendi doğruları ile yöneten ve mutlaka tenkide dayanamayan Elon Musk, Twitter konusunda da odunsuz. Çalışanların yarısını kovan lakin ortaya çıkan yavaşlama meselelerini çalışanların yeteneklerine bağlayan Musk’a reaksiyon gecikmedi.

Twitter ağındaki yavaşlığı zayıf bir biçimde optimize edilmiş Irak kod çalıştırma noktalarına bağlayan Elon Musk’a bir çalışan yanıt verdi. Twitter Android mühendisi Eric Frohnhoefer, yavaşlığın sebebi olarak fuzuli kullanım özelliklerinin performansa tercih edilmesini gösterdi. münakaşa birkaç satırda devam ettikten sonra takipçilerin tartışmayı özelden yapmaları teklifine Frohnhoefer, temel Musk’ın kendilerine bu mevzuyu özelden yazabilecekken yapmadığını belirtti. Sonrasında Elon Musk çalışanı kovdu.

Frohnhofer yaptığı açıklamada firma içerisinde kimsenin birbirine inancının kalmadığını ve Elon Musk’ın bir güvensizlik ortamı oluşturduğunu belirtiyor. Bu mühendis haricinde Musk’ı eleştiren Ben Leib ve Sasha Solomon da işten çıkarıldı fakat Musk gelen yansılar sonrasında gönderilerini sildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir