OPPO Pad 2 ufukta göründü: İşte özellikleri

Genel Mar 08, 2023 Yorum Yok
Geçtiğimiz Yıl piyasaya sürülen Oppo Pad modeli ile tablet pazarına adım atan Oppo, modelin halefi üzerinde çalışmalara başladı. Bugün Oppo Pad 2, kilit özellikleriyle Geekbench platformunda görüntülendi. Yeni tablet neler sunacak? Gelin daima birlikte bakalım.

Oppo Pad 2 özellikleri aşikâr oldu

Paylaşılan listeye nazaran Oppo Pad 2, 8 GB’a kadar RAM ile eşleştirilen bir Snapdragon işlemci tarafından desteklenecek. Bu yonga setinin tam ismi belirtilmiyor olsa da, Snapdragon 888 olması kuvvette olası. Nitekkim yeni aygıt, Geekbench 6’nın Biricik çekirdek testinde 1.160, çoklu çekirdek testinde ise 3.186 puan alıyor. 

Listenin devamında ise Oppo Pad 2 modelinin Android 13 ile desteklendiğini görüyoruz. Doğrulanan bilgiler bunlarla hudutlu olsa da, yakın vakitli sızıntılar yeni tabletin ön tarafında 2800×2000 piksel çözünürlüğünde ve 144Hz yenileme suratı sunan 11 inç LCD ekrana sahip olacağını gösteriyor. ek olarak panele HDR10+ ve Dolby Vision takviyesi de eşlik edecek.

Ayrıca Oppo Pad 2’nin 67W süratli şarj takviyeli 9.500mAh bataryadan Sıkıntı alacağı söyleniyor. Aygıtın lansman tarihi şimdi netlik kazanmadı lakin bu ayın sonlarında tanıtılması beklenen OPPO Find X6 serisi ile vitrine çıkabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir