Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Oppo Find N2 Flip’in tüm özellikleri ortaya çıktı

Oppo Find N2 Flip’in tüm özellikleri ortaya çıktı

admin admin -
7 0
Katlanabilir telefon pazarının önderi Samsung olsa da geçtiğimiz yıllarda birçok firma, bu pazara girmek için denemelerde bulundu. Çin’li firma Oppo ise Find N telefonu ile bu pazardaki en başarılı yeni oyunculardan olmayı başarmıştı. Anlaşılan Oppo, bu muvaffakiyetini önümüzdeki süreçte de devam ettirmek istiyor.

Oppo Find N2 Flip MediaTek işlemci ile gelecek

Geçtiğimiz haftalarda Oppo Find N2 Fold’u tanıtan firma, Find N2 Flip hakkında da Kıymetli duyurularda bulunmuştu. Bu yılın birinci aylarında tanıtılması beklenen telefon, bütün ayrıntıları ile ortaya çıktı. SnoopyTech tarafından gelen bilgilere nazaran Find N2, çok yakında global pazar için tanıtılacak. Bu tanıtımın MWC’de gerçekleşebileceği de gelen bilgiler ortasında.

Cihazın tanıtım tarihi dışında SnoopyTech, eserin neredeyse bütün teknik özelliklerini de paylaştı. Oppo Find N2 Flip; MediaTek Dimensity 9000+ işlemcisinden ve 8GB bellekten gücünü alacak. 256GB depolamaya sahip olan aygıta 4300 mAh batarya, 44W süratli şarj, 5G ilişki ve Android 13 eşlik edecek. Aygıtın İç ekranı 6.8 inç 120Hz FHD AMOLED, Hariç ekranı ise 3.26 inç 60Hz AMOLED olacak. Kamera sisteminde ise 50MP anne sensör, 8MP geniş açılı sensör ve 32MP öz Cazibe sensörüne yer verilecek.

Astral Siyahı ve Ay Işığı Moru renk seçeneklerine sahip olacak Oppo Find N2 Flip, direkt Galaxy Z Flip 4 ve Z Flip 5 ile rekabet edecek. Aygıtın İlgi cazibeli tasarımı ve Fazla daha kullanışlı ikincil ekranı, Z Flip’e karşı başarılı olmasında Yardımcı olacaktır. Find N2 Flip’in önümüzdeki haftalarda tanıtılması bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir