Oppo Enco R Pro tanıtıldı: Aktif gürültü engelleme ve 28 saatlik pil ömrü

Genel Oca 09, 2023 Yorum Yok
Oppo kısa mühlet Evvel düzenlediği aktiflikte yalnızca Reno 9 serisi akıllı telefonlarını tanıtmakla kalmadı tıpkı vakitte yeni kablosuz kulaklığını da duyurdu. Oppo Enco R Pro isimli model faal gürültü engelleme (ANC) özelliğinin yanı Dizi sıvı sıçramaları ve toza karşı dayanıklılık, makul pil ömrü ve oyun modu takviyesi sunuyor.

Oppo Enco R Pro tasarım açısından Özgün Oppo Enco R’den biraz farklı. Kulaklıklar silikon kulaklık uçları ve titanyum kaplamalı 12.4 mm şoförlerle donatıldı. Aktif gürültü engelleme için her bir kulaklığın gövdesinde iki mikrofon yer alıyor. Gürültü azaltma hem müzik dinlerken hem de telefonla konuşurken çalışıyor.

Pil ömrü ve fiyatı

Oppo Enco R Pro dokunmatik denetimlere sahip. Ayrıyeten IP54 koruması sayesinde su sıçramaları yahut terden etkilenmiyor. Kulaklıklar Biricik şarjla 7 saat kullanım müddeti sunarken, şarj kutusu bu süreyi (ANC özelliği kapalı durumdayken) 28 saate kadar uzatabiliyor.

Oppo Enco R Pro’nun öteki özelliklerini Bluetooth 5.2 modülü, Oppo akıllı telefonlarda kulaklık bağlama animasyonunu özelleştirme yeteneği, düşük gecikmeli oyun modu ve faal gürültü engelleme için şeffaflık modu olarak sıralayabiliriz. Kablosuz kulaklık 2 Aralık’ta Çin’de 70 dolara satışa sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir