Opera, TikTok entegrasyonu sunan ilk tarayıcı oldu

Genel Kas 15, 2022 Yorum Yok
Opera Software tanınan masaüstü tarayıcısına TikTok kısa görüntü hizmetini entegre etti. Norveçli şirket Opera’nın kıyı çubuğuna TikTok’a hızlı erişimi Mümkün kılan bir seçenek ekledi. Böylece farklı bir uygulama yahut yeni bir sekme açmadan platforma erişim sağlanabilecek.

Opera epey fonksiyonel bir kenar çubuğuna sahip. Yeni özelliği aktifleştirmek için kıyı çubuğuna sağ tıklayıp ayarlar menüsünü ekrana getirmek gerekiyor. Messenger’lar kısmından TikTok’u aktifleştirdikten sonra ilgili seçenek tarayıcının sol kısmında görünecektir.

Kullanıcıların talebini karşılıyor

Opera Eser yöneticisi Joanna Czajka bahisle ilgili yaptığı açıklamada “TikTok komik, kısa görüntülerle dolu bir platformdan bir eğlence, haber ve ilham kaynağına dönüştü. Bu özellik Opera, kullanıcılarımızın TikTok’un parmaklarının ucunda olması tarafındaki taleplerine Cevap veriyor” dedi.

Tarayıcı üzerinden TikTok’a süratli erişim bilgisayarında düzenlediği görüntüleri platforma yüklemek isteyenler için pratik olabilir. Opera’nın kıyı çubuğu birebir vakitte WhatsApp, Telegram, Twitter ve Instagram üzere birçok platforma da süratli erişim imkanı sağlıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir