OnePlus’dan 45W harici sıvı soğutma aksesuarı geliyor

Genel Şub 27, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden OnePlus, MWC 2023 kapsamında yenilikçi eserlerini sergilemeye devam ediyor. Bugün erken saatlerde marka, OnePlus 11’e iç edilen Active CryoFlux kapalı devir sıvı soğutma sistemini tanıtmıştı. Artık de Çinli dev, taşınabilir oyuncular için 45W’lık harici sıvı soğutma aksuarını vitrine çıkardı. 

OnePlus’dan 45W harici sıvı soğutma aksesuarı geliyor

Bilindiği üzere akıllı telefonlar, PC pazarına kıyasla Fazla daha süratli bir halde gelişiyor. Bu bağlamda yükselen performans ile birlikte aygıtların oluşturdukları ısılarda artıyor. Günümüzde birçok üreticinin Buğu odası ve sıvı soğutma iç olmak üzere yeni soğutma teknolojileri üzerinde çalıştığını görüyoruz. Bu isimler ortasından OnePlus ise hem dahili hem de harici tahliller ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

OnePlus’ın yeni soğutma aksesuarı, aktif şebeke ilişkisine muhtaçlık duyan Aka bir ünite ve telefonu kavrayan Özel bir tutacak iç olmak üzere Yekün iki parçadan oluşuyor. Böylece ağır oyun misyonları sırasında ısıyı Denetim altında tutmayı hedefleyen OnePlus, yeni aksesuarın sıcaklıkları 20 dereceye kadar düşürebileceğini belirtiyor.

OnePlus, 45W harici sıvı soğutma çözümünün fiyatı yahut çıkış tarihi hakkında detaylı bir bilgi paylaşmadı. Bu nedenle, bir müddet daha beklememiz gerektiğini söyleyebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir