Oneplus V Fold’un yeni özellikleri ortaya çıktı

Genel Şub 20, 2023 Yorum Yok

Kısa mühlet Evvel amiral gemisi OnePlus 11 modelini tanıtan OnePlus, yakında katlanabilir telefon pazarına adım atacak. Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Cloud 11 etkinliğinde OnePlus V Fold ve V Flip modelleri için 2023’ün üçüncü çeyreğine işaret eden marka, bu istikamette çalışmalarına Hız vermiş durumda. Bugün şirketin birinci katlanabilir telefonları hakkında Kıymetli bilgiler paylaşıldı.

OnePlus V Fold’un yeni özellikleri ortaya çıktı

Hatırlayacak olursak yakın vakitli sızıntılar, OnePlus V Fold’un kısa mühlet Evvel tanıtılan Oppo Find N2 serisini Temel alacağını söylüyordu. Lakin Digital Chat Station, yaklaşan telefonun Samsung’un Galaxy Z Fold serisine emsal halde 2K çözünürlüğünde Aka bir ekrana sahip olacağını bildirdi. Bu bilgilerin ışığında, yeni katlanabilir aygıtın yine markalanmış bir Oppo Find N2 olmayacağını söyleyebiliriz.

OnePlus, kendi katlanabilir aygıtını piyasaya sürerek Samsung, Huawei üzere Aka markalarla rekabet edecek. Günümüzde bütçe ve performans odaklı modellere imza atan şirketin, katlanabilir pazarda neler yapacağı ise hayli merak ediliyor. Bilmeyenler için BBK Electronics, OnePlus da iç olmak üzere Oppo ve Vivo’nun çatı şirketi pozisyonunda. Bu nedenle yeni tanıtılacak telefonların, Oppo ve Vivo’dan esintiler taşıması kuvvetle beklenen.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir