OnePlus telefonlar için OxygenOS 13.1 yayınlandı: İşte gelen yenilikler

Genel May 21, 2023 Yorum Yok
OnePlus, üst Tertip akıllı telefonu OnePlus 11 için Android 13 tabanlı OxygenOS 13.1 güncellemesini sundu. Bir sıra yeni özellik getiren yazılım güncellemesi, OnePlus 8, OnePlus 9 ve OnePlus 10 serisi üzere eski modellere de geldi.

OxygenOS 13.1 ile gelen yenilikler

OxygenOS 13.1, Omoji’nin fonksiyonelliğini ve kitaplığını genişletiyor ve OnePlus 8 Pro, 8T, 9, 9 Pro, 11 ve 11R için daha Çok ferdileştirme seçeneği sunuyor. OnePlus, bu güncellemeyle uygulamalar ve fotoğraflardaki görselleri algılayıp söyleyen gelişmiş görsel tanıma teknolojisi TalkBack özelliğini de kullanıma sundu. Zen Space uygulamasına kullanıcının farkındalığını artıracak ve bir işe odaklanmasını kolaylaştıracak iki yeni mod eklendi. Ayrıyeten Yalın mod, daha kullanıcı dostu hale getirildi.

OxygenOS 13.1 güncellemesi, Oyun Asistanı uygulamasına yeni bir mod ekliyor. Championship Mode, bildirimler, aramalar ve diğer dikkat dağıtıcı ögeleri devir dışı bırakarak sürükleyici oyun tecrübesi sunarken performansı optimize ediyor. Güncellenen Oyun Asistanı, kullanıcının oyun oynarken sevdiği müzikleri dinlemesine ve müziği yönetmesine müsaade veriyor.

OxygenOS 13.1, Özellikle OnePlus 10 Pro modelinde sistem kararlılığı ve performansı artırıyor. Ayrıyeten belirli senaryolarda pil ömrünü uzatarak genel kullanıcı tecrübesini düzgünleştiriyor.

OxygenOS 13.1 güncellemesi, birinci olarak Hindistan’da az sayıda OnePlus 11 kullanıcısına sunuldu.

Oxygen 13.1 alan/alacak cihazlar

  • OnePlus 10 Pro, OnePlus 10R, OnePlus 10T
  • OnePlus 11, OnePlus 11R
  • OnePlus 9 Pro 5G, OnePlus 9 RT 5G, OnePlus 9 5G, OnePlus 9R
  • OnePlus 8, OnePlus 8 Pro, OnePlus 8T
  • OnePlus Nord 2, Nord 2T
  • OnePlus Nord CE, Nord CE 2, Nord CE 2 Lite

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir