OnePlus 11 sağlamlık testine sokuldu: İşte video

Genel Mar 02, 2023 Yorum Yok
OnePlus tarafından kısa mühlet Evvel tanıtılan ve başarılı ön sipariş sayılarına ulaşan OnePlus 11JerryRigEverything kanalı tarafından sağlamlık testine sokuldu. Yeni amiral gemisi bükülme, ateş ve çizilmeler konusunda neler sunuyor? Gelin daima birlikte bakalım.

OnePlus 11 ne kadar güçlü?

Paylaşılan görüntüde birinci olarak çizilme testine sokulan OnePlus 11’de Mohs sertlik ölçeğine nazaran 6.seviyede çizikler oluşmaya başlarken, 7.seviyede daha derin çizikler kendini göstermeye başlıyor. Bununla Bir arada çelik bir bıçakla Aygıt çerçevesinin çizildiğini gösteren JerryRigEverything, çerçevenin ve Güç tuşunun metalden yapıldığını belirtiyor.

Bilmeyenler için OnePlus 11, biyometrik Emniyet için ekran altı parmak izi tarayıcıya güveniyor. Lakin bu sistemin 7.seviye çiziklerde fonksiyonsuz hale geldiğini görüyoruz. Yeni amiral gemisinin ekranına direkt ateş tutulduğunda ise kalıcı hasar olmadan 50 saniyeden fazla dayanıyor.

JerryRigEverything’in daha evvelki görüntülerinde OnePlus 10 Pro ve OnePlus 10T’nin ikiye ayrıldığını görmüştük. Fakat OnePlus 11 bu mevzuda başarılı bir işe imza atıyor. Bükülme testini Ufak çatlaklar ile atlatan aygıt, normal bir biçimde çalışmaya devam ediyor. Böylelikle amiral gemisinin 2022’den evvelki modellere kıyasla besbelli bir yükseltme sunduğunu söyleyebiliriz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir