One UI 5 Watch tanıtıldı: İşte Samsung akıllı saatlere gelen yenilikler

Genel May 04, 2023 Yorum Yok
Samsung, yeni Galaxy Watch işletim sistemini tanıttı. One UI 5 Watch güncellemesi, WearOS 4 ile Bir arada çıkacak ve gelişmiş uyku idaresi, daha akıllı fitness araçları ve geliştirilmiş Emniyet özellikleriyle gelecek.

One UI 5 Watch yenilikleri

Galaxy Watch 4 ve Watch 5 kullanıcıları, One UI 5 Watch ile gelen yeni özellikleri Deneyim talihi bulacak. İşte Samsung tarafından paylaşılan One UI 5 Watch özellikleri:

Gelişmiş uyku yönetimi

OneUI 5 Watch, Galaxy Watch kullanıcılarının daha düzgün bir uyku çekmesine Yardımcı olacak yeni özelliklerle geliyor.
  • Horlama saatleri, kandaki oksijen düzeyleri ve uyku evreleri ile alakalı ölçümlerle Birlikte kullanıcının uyku puanını ve evvelki gece uykusunun daha net bir imajını gösteren yeni Uyku Bilgileri arayüzünden şahsî uyku tertibini takip etme
  • Uyku Koçluğu ile sağlıklı alışkanlıklar oluşturma
  • Galaxy Watch’lar ve SmartThings uyumlu aygıtlar ortasında daha güzel irtibat sayesinde uyku dostu bir ortam oluşturma

Kişisel fitness özellikleri

OneUI 5 Watch, gerçek vakitli koşu tahlili ve özelleştirilmiş aralıklı idman programı üzere Özel koşu araçları sunan yeni şahsileştirilmiş Kalp Atış Suratı Bölgesi’ni getiriyor. kalp atış suratı bölgesi, kişisel fizikî maharetleri tahlil edip kişinin kapasitesine nazaran amaçlarını belirlemesine İmkan sağlamak ismine beş optimum antrenman düzeyi (ısınma, yağ yakma, kardiyo, ağır idman, hayli yoğun) belirleyebiliyor. Ayrıyeten Rota antrenmanına koşu ve yürüme aktiviteleri de eklendi.

Kullanıcı güvenliği artırıldı

Emniyet tarafında One UI 5 Watch güncellemesi ile gelen iki yeni özellik var. Birincisi; acil durum telefon numarasına direkt arama yapan ve kullanıcının pozisyonu, tıbbi bilgileri ile ilgili bilgileri aktaran güncellenmiş SOS sistemi. Oburu, 55 ıslak ve üzeri şahıslar için düşme algılama özelliğinin varsayılan olarak Aleni gelmesi.

One UI Watch 5 ne Vakit çıkacak?

Samsung, One UI 5 Watch güncellemesini Mayıs 2023’te beta programına katılan kullanıcılara sunacak. Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 4 serisi kullanıcıları, Members uygulaması üzerinden beta programına katılabilecek. One UI 5 Watch final sürümü, 2023’ün ikinci yarısında yayınlanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir