OLED ekranlı MacBook Air, 2024’ün başlarında gelebilir

Genel Mar 22, 2023 Yorum Yok
Birkaç aylık sessizliğin akabinde, OLED ekranlı MacBook Air hakkında yeni söylentiler ortaya çıktı. Şirkete yakın kaynaklar tekrar tasarlanan Air’ın 2024’ün başlarında piyasaya sürülebileceğini söylüyor. Aygıt OLED ekrana sahip ilk Macbook modeli olabilir.

Cupertinolu teknoloji devinin yeni MacBook Air’da ekran ömrünü uzatan, güç verimliliğini geliştiren ve parlaklığı artıran “tandem stack” isimli nihayet teknoloji eseri OLED ekrana yer vereceği öne sürülüyor.

MacBook Pro’da küçük LED’e devam

MacBook Pro’nun bir mühlet daha mini LED ekrana sahip olmaya devam edeceği belirtildi. Bununla birlikte, Pro modellerinin OLED teknolojisine ne Vakit geçiş yapacağına dair bir bilgi yok. Muhtemelen ilerleyen periyotlarda bu bahisle ilgili ayrıntılar netleşmeye başlayacak.

OLED ekranlarla ilgili söylentilere ek olarak Apple’ın şimdi duyurulmamış Apple M3 yonga setini Temel Meydan yeni MacBook Air modelleri üzerinde çalıştığı bildirildi. Laf konusu dizüstü bilgisayarların Haziran ayında düzenlenecek WWDC 2023 etkinliğinde duyurulması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir