OLED ekranlı iPad Pro serisinden fiyat bilgisi geldi: En düşük model 1500 dolar olabilir

Genel Mar 14, 2023 Yorum Yok
Geçtiğimiz yıllarda üst Tertip iPad Pro modelini miniLED ekran ile güncelleyen Apple, önümüzdeki yıllarda bütün iPad Pro modellerine Değerli bir yükseltmede bulunmak istiyor. Bir müddettir bahsi geçen OLED ekranlı iPad Pro ailesinden gelen fiyat bilgisi, OLED panellerin ne kadar değerliye patlayacağını gözler önüne seriyor.

[bkzdh=]

11 inç iPad Pro 1500 dolar fiyat etiketine sahip olabilir

Geçtiğimiz haftalarda iPad Pro modellerinde kullanılacak OLED panellerin, aygıtlarda Önemli fiyat artışına Sebep olabileceğini belirtmiştik. Kore kaynaklı yeni bir rapor ise bu haberimizi doğrular nitelikte. Bu rapora nazaran OLED ekranlı iPad Pro ailesinin 11 inç ekrana sahip üyesi 1500 dolar, 13 inç ekrana sahip üyesi ise 1800 dolar fiyat etiketi ile satışa çıkacak. Böylelikle hücresel bilgi ve yüksek depolama kapasiteli bir OLED iPad Pro almak isteyenler, yaklaşık 3000 dolar harcamak zorunda kalacak.

Bahsi geçen rapor hakikat ise Apple, 11 inç iPad Pro için %80, 13 inç iPad Pro için ise %60 fiyat artışı uygulayacak. Apple’ın OLED paneller için harcadığı Ar-Ge yatırımları ve OLED panel üretimindeki pahalılığın firmayı Önemli bir artırım kararına itecek üzere gözüküyor. Umarız Apple, MacBook Air’ı aşan fiyata satacağı iPad Pro modellerinde en azından M3 Pro çipini kullanır. bütün bunlara Karşın Apple, OLED iPad Pro için şimdi LG yahut Samsung’a panel siparişine bulunmadı. Umarız projenin mutlaklaşması halinde Apple, Müsait fiyata kaliteli bir OLED iPad tecrübesi sunabilir. Siz argüman edilen iPad Pro fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir