Nokia’dan 5G destekli sağlam telefon geliyor: Nokia XR30 sızdırıldı

Genel Nis 27, 2023 Yorum Yok
HMD Küresel yakında dayanıklılık odaklı yeni bir Nokia akıllı telefon piyasaya sürecek. Alman Winfuture internet sitesi Nokia XR30 ismi atlında çıkış yapması beklenen akıllı telefonun resmi manzaralarını yayınladı. Aygıt daha Evvel Nokia Sentry 5G ismiyle anılıyordu.

İnternete sızdırılan basın görselleri akıllı telefonun suya, toza, darbelere ve düşmeye karşı koruma sağlayan sağlam bir kasaya sahip olduğunu gösteriyor. arka panelinde dikdörtgen üniteye yerleştirilmiş çift kamera ve LED flaşa yer verildiğini görüyoruz.

Fiyat etiketi de netleşti

Nokia XR30’un 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile geleceği söyleniyor. arka kamera sisteminde 64 megapiksel anne sensör ve 8 megapiksel ultra geniş açılı lens vazife yapacak. Ön tarafında ise 16 megapiksel çözünürlük sunan bir selfie kamerası göreceğiz.

Akıllı telefon muhtaçlık duyduğu enerjiyi 33W süratli şarj dayanaklı 4.600 mAh pilinden alacak. Ayrıyeten bu Cin telefonlarda görmeye alışık olmadığımız halde 5G bağlantısı sunacak. Yeni güçlü Nokia XR30’un 499 dolar üzere bir fiyatla satışa sunulacağı söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir