Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Nokia iddialı bir Android TV kutusu duyurdu

Nokia iddialı bir Android TV kutusu duyurdu

admin admin -
11 0
Günümüzde Android TV kutuları Fazla yüksek donanımlara gereksinim duymuyor ve Xiaomi üzere Fazla satan markalarda 1GB yahut 2GB RAM kâfi bulunuyor. Nokia ise yüksek donanımla pazarda İlgi çekmeye çalışıyor.

Nokia Streaming Box 8010 özellikleri ve fiyatı

Geçtiğimiz haftalarda 1GB RAM barındıran Android TV aparatı için yüksek bir fiyat etiketi belirleyen Nokia, artık kutu formundaki Android TV oynatıcısı ile çıtayı biraz daha üst çekiyor.

Nokia Streaming Box 8010 kutusu evvelki jenerasyona nazaran Fazla daha argümanlı bir donanım ile geliyor. Amlogic S905X4-K işlemcisi 4 adet Cortex-A55 çekirdeği ve Mali-G31 MP2 grafik ünitesi barındırıyor. 4GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi ise daha Çok uygulama kurulabilmesine İmkan tanırken akıcılığı da arttırıyor. Kutu 4K 60fps kare suratı sunabiliyor.

USB 2.0 Tip-A, USB 3.0 Tip-B, USB Tip-C ve Ethernet girişleri de Tekrar sınıfında öne çıkmasını sağlıyor. Bluetooth 5.0 ve Wi-Fi 6 ile kablosuz kontakları da güçlendiren aygıtın Dolby Atmos dayanağı de bulunuyor. Nokia Streaming Box 8010 aygıtı 129 Avro fiyat etiketi ile satılıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir