Nintendo Switch Hogwarts Legacy bir kez daha ertelendi

Genel May 13, 2023 Yorum Yok
Geçtiğimiz aylarda yeni nesil ve PC için çıkış yapan Hogwarts Legacy, kısa müddette hayli yüksek satış sayılarına ulaşmıştı. Yeni jenerasyondaki muvaffakiyetinin akabinde imal, geçtiğimiz hafta Playstation 4 ve Xbox One konsolları için de çıkış yaptı. Bu platformlarından akabinde oyun, temmuz ayında Nintendo Switch platformu için yayınlanacaktı fakat bu versiyon bir Defa daha ertelendi.

Nintendo Switch için Hogwarts Legacy 14 Kasım’da çıkış yapacak

Oyuncular ve incelemeler tarafından övülen Hogwarts Legacy, çıkışında Önemli sorunlar yaşadığı için Avalanche Software üretimin PS4 ve Xbox One versiyonlarını mayıs ayına, Switch versiyonunu ise nisan ayından temmuz ayına ertelemişti. Xbox One ve PS4 versiyonlarının çıkış yapması ile stüdyo, bu durumu bir Kez daha kıymetlendirdi.

Avalanche Software ve Warner Bros. Games, yeni kararı ile Hogwarts Legacy’nin Nintendo Switch versiyonunu 14 Kasım 2023’e erteleme kararı aldı. Stüdyo, bu kararı Switch oyuncularına en yeterli tecrübesi sunmak için aldıklarını belirtti. Bakalım standart Xbox One ve PS4 konsollarını bile bu kadar zorlayan üretim Güç badireleri yaşayan Nintendo Switch’te nasıl gözükecek?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir