Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Nearby Share uygulaması Windows için yayınlandı

Nearby Share uygulaması Windows için yayınlandı

admin admin -
24 0
iOS, iPadOS, watchOS ve macOS sistemleri ortasında belge transferini kolaylaştıran AirDrop, kısa müddette popülerlik kazanmıştı. Başarılı özelliğin benzerini Android tarafında geliştirmek isteyen Google, geçtiğimiz yıllarda Nearby Share özelliğini kullanıma sunmuştu. Android tarafında süratlice data transferine müsaade veren Nearby Share, artık de Windows’a ekleniyor.

Windows ve Android ortası bilgi transferi kolaylaşacak

CES 2022’de Android ve Windows entegrasyonunu geliştirmek istediğini belirten Google; Microsoft’un işletim sistemi için Nearby Share uygulamasını duyurdu. Beta olarak kullanıma sunulan uygulama şimdilik sırf 64-bit Intel ve AMD işlemcilerinde destekleniyor.

Wi-Fi ve Bluetooth teknolojilerini kullanarak bilgi transferine müsaade veren Nearby Share, bireyleriniz yahut etrafınızdaki beşerlerle bilgi transferi yapmanıza İmkan sağlıyor. 5 metre uzaklığa kadar çalışabilen Nearby Share, birebir Google hesabınızın girildiği aygıtlar ortasında bilgi transferini de hızlandırıyor. Beta olarak kullanıma sunulan Windows uygulamasını buradan indirebilirdiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir