Motorola Razr Plus 2023 FCC’de listelendi: İşte beklenen kilit özellikler

Genel Nis 01, 2023 Yorum Yok
Geçtiğimiz Taşınabilir Dünya Kongresi (MWC) 2023’te Motorola’nın yeni nesil Razr akıllı telefonları tanıtılmıştı. Şirketin katlanabilir telefon kesiminde Aka tesir yaratması beklenen cihazı Motorola Razr Plus 2023 ise yakın bir vakitte ise FCC’de listelendi. Liste sayesinde Değerli birkaç özelliği ortaya çıkan aygıt, evvelki raporlara nazaran 1 Haziran‘da tanıtılabilir.

İşte Motorola Razr Plus 2023’ün beklenen özellikleri:

FCC internet sitesinde XT2321 model numarasıyla listelenen Motorola Razr Plus 2023, 5G dayanağıyla gelecek. Listeye nazaran evvelki jenerasyonda bulunan 3.500 mAh batarya, yerini bir tık daha Aka olan 3.640 mAh bataryaya bırakacak üzere görünüyor. FCC’ye nazaran 33W süratli şarjı destekleyecek aygıt, 3,7 inçlik devasa Hariç ekranıyla Oppo Find N2 Flip ve Galaxy Z Flip 5’in yeni rakibi olması bekleniyor.

Razr V3’e benzer bir dizayna sahip olması beklenen Motorola Razr Plus 2023, çift tonlu bir dizayna sahip olabilir. Muhtemelen Farklı renk seçenekleri ile popülerlik kazanmaya çalışacak aygıt, arka tarafta iki kamera ve bir adet LED flaştan oluşan çift arka kamera kurulumuna sahip olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir