Motorola Razr 40 Ultra Geekbench’te göründü: Peki neler sunuyor?

Genel Nis 24, 2023 Yorum Yok
Bu Yıl bir Lite modeli de iç olmak üzere iki Motorola Razr katlanabilir modelinin piyasaya çıkması bekleniyor. Bunlar sırasıyla Motorola Razr 2023, Razr Plus (Razr Ultra) ve Razr Lite modelleri olacak. Münasebetiyle yeni aygıtlar hakkında Çeşitli sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Artık de ailenin orta Tertip üyesi Motorola Razr Plus 2023 Geekbench’te görünmeye başladı.

Motorola Razr 40 Ultra Geekbench’te göründü

Geekbench listesi, Motorola Razr+ 2023’ün belli pazarlarda Motorola Razr 40 Ultra olarak adlandırılacağını bizlere gösteriyor. Bununla Bir arada Geekbench platformunda Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile test edilen model, Biricik çekirdekte 1285, çoklu çekirdekte ise 3810 puan alıyor. Burada küçük bir kıyaslama ile Snapdragon 8 Gen 2’nin ortalama 1524 ve 4597 puana ulaştığını da hatırlatalım. 

Ayrıyeten ekran imgesi, Razr+ 2023’ün kaputun altında 8GB RAM ve Android 13 işletim sistemi ile destekleneceğini de doğruladı. Yakın vakitli sızıntılara nazaran yeni katlanabilir, ön tarafta FHD+ çözünürlük ve 144Hz yenileme suratı sunan 6,7 inç boyutlarında katlanabilir AMOLED ekrana sahip olacak. 

Hatırlayacak olursak kısa müddet Evvel sızdırılan render imgeleri, ailenin Temel modeli Motorola Razr 2023’ün selefinden daha Ufak bir kapak ekranı ile karşımıza çıkacağını ortaya koydu. Motorola Razr Plus 2023’ün ise 3 inç yahut daha Aka bir kapak ekranı ile dalda bir prensip imza atacağı belirtiliyor. Fakat bunu doğrulamak için bir müddet daha beklememiz gerekecek. Hakikaten telefonların tanıtım tarihi olarak ağustos ayı işaret ediliyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir