Kilosunu görmek istemeyenlere Withings akıllı baskül

Genel Nis 24, 2023 Yorum Yok
Kilo takibinin vazgeçilmez aracı baskül bugün akıllı aygıtlar ortasında yerini aldı. Kablosuz irtibatların yanında farklı kıymetleri de ölçebilen akıllı basküller farklı alışkanlıkları da göz önünde bulunduruyor.

Withings Body Smart özellikleri ve fiyatı

Withings Body Smart akıllı baskül, kilosunu Daimi tartıda görmek istemeyenler için bir modla geliyor. Gözler Kapalı modu, kullanıcının kilosunu ekrana yansıtmıyor. Bunun yerine uygulamada takip ediyor ve Yeniden kilosunu vermeden farklı tekliflerde bulunabiliyor.

Baskülde Fazla frekanslı biyoelektrik impedans teknolojisi kullanılıyor. Elektrik sinyalleri kullanıcının bedenini dolaşarak dokuların verdiği yansılar ile tahliller oluşturuyor. 8 kullanıcıya kadar profil açabileceğiniz baskül; atletler, gebeler ve bebekler için Özel ölçüm modlarına sahip.

50 grama kadar sapma hassasiyeti olan baskül; nabız, İç organ yağları ve metabolik ıslak üzere farklı pahaları de ölçebiliyor. Tekrar bir kullanıcının dinlenme esnasında ne kadar kalori harcadığını ölçerek metabolik sıhhatini hesaplayabilen birinci akıllı tartı. Withings Body Smart baskül modeli 100$ fiyat etiketine sahip.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir