Motorola Razr 40 Ultra fiyatı belli oldu: Cep yakacak

Genel May 22, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarında Lenovo çatısı altında varlık gösteren Motorola, yakında yeni katlanabilir telefonları Motorola Razr 40 ve Razr 40 Ultra’yı duyuracak. Şimdi bu aygıtlar ortasından Motorola Razr 40 Ultra, 1 Haziran tarihli lansman öncesinde perakende sitelerinde görünmeye başladı. İşte bütün ayrıntılarıyla Motorola Razr 40 Ultra.

Motorola Razr 40 Ultra fiyatı ve özellikleri sızdırıldı

Perakende sitesinde yer Meydan bilgilere göre Motorola Razr 40 Ultra, ön tarafta FHD+ çözünürlüğünde 6,9 inç OLED ekrana sahip olacak. Cihazın arka kısmında ise iki kamera sensörüne gerçek uzanan 3,5 inç boyutlarında ikincil ekran ve bir LED flaş ünitesi bulunuyor.

Listelemede Motorola Razr 40 Ultra’nın, 3.20GHz suratında çalışan sekiz çekirdekli bir yonga setinden Sıkıntı alacağı belirtiliyor. Bu yapılandırmanın Snapdragon 8+ Gen 1‘e işaret ettiğini söyleyebiliriz. Bununla Birlikte kamera bölümünde 32MP birincil ve 8MP Yardımcı sensörler ile eşleştirilen aygıt, kutusundan kablosuz şarj dayanağına sahip 3.800 mAh pil ve Android 13 işletim sistemi ile çıkacak.

Razr 40 Ultra’nın ikincil ekran boyutu, yenileme suratı ve kablolu şarj suratı iç olmak üzere Geri kalan özellikleri şimdi bilinmiyor. Akıllı telefonun fiyatına gelirsek, perakende platformunda mor, buz mavisi ve Siyah renk seçenekleri ile görüntülenen Motorola Razr 40 Ultra, 3.999 SR’den (1.066 dolar) başlayan fiyatlar ile listelendi. Bu fiyatlandırma, amiral gemisi telefonun Galaxy Z Flip 4’e rakip olacağını gösteriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir