Motorola kablosuz Android Auto aksesuarını duyurdu

Genel May 15, 2023 Yorum Yok
Genelde Android Auto ve Apple CarPlay ekran yansıtma özellikleri araçlarda USB ilişkisi ile kullanılıyor. Daimi tak-çıkar yapmak da USB girişine ziyan verebiliyor. nihayet periyotta araçlar kablosuz olarak da bu opsiyonu sunmaya başladı. diğer bir alternatif ise kablosuz transfer aksesuarları.

Motorola MA1 özellikleri ve fiyatı

Motorola MA1 ismiyle Avrupa pazarına sunulan yeni aksesuar kablosuz olarak Android Auto özelliğini yansıtabilmenizi sağlıyor. Her zamanki üzere USB girişinden aygıtı araca bağlamak ve Bluetooth ile aygıtın Ara yüzüne bağlanmak kâfi.

Özellikle kablosuz şarj takviyesi olan araçlarda kablolu Android Auto can düşüncesi oluşturabiliyordu. Bu Aygıt ile rahat bir halde kablosuz şarj kutusuna telefonunuzu koyabileceksiniz. Piyasada kablosuz Android Auto ve hatta tıpkı anda CarPlay sunan farklı aksesuarlar da var fakat kablosuz transferin biraz daha gecikmeli olduğu incelemelerde belirtiliyor. Bu noktada telefonun Android sürümünün en nihayet sürümlerden olması avantaj. Motorola MA1 için 90 Avro fiyat etiketi mevcut.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir