Motorola Edge 40 tanıtım videosu ve görüntüleri sızdırıldı

Genel May 02, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarındaki çalışmalarına Lenovo çatısı altında devam eden Motorola, geçtiğimiz ay tanıtılan Motorola Edge 40 Pro modeli ile ses getirmeyi başardı. Bu bağlamda ailenin Temel modeli Motorola Edge 40 modelinin neler sunacağı da Aka bir merak konusu oldu diyebiliriz. Bugün, yeni cihazın tanıtım görüntüsü ve görüntüleri Son gün yüzüne çıktı.

Motorola Edge 40 özellikleri netleşmeye başladı

Paylaşılan tanıtım görüntüsü ve yeni imgeler, Motorola Edge 40 modelinin Edge 40 Pro’yu Temel alacağını doğruluyor. Ancak ağabeyine kıyasla gerisinde yalnızca iki kamera bulunacak. Bununla Bir arada ön tarafta kavisli dizayna sahip olan aygıtın, arka kısmında ikonik motorola logosu, sağ tarafında ise ses ve Güç tuşları pozisyonlandırılmış.

Tanıtım görüntüsü ise Motorola Edge 40’ın IP68 su geçirmezlik, Dolby Atmos ayarlı stereo hoparlörler ve kamera kısmında ”geniş bir diyafram açıklığına” sahip olacağını gösteriyor. İşte görüntü:

Mevcut söylentilere nazaran Motorola Edge 40, ön tarafta 144Hz yenileme hızı sunan 6,55 inç boyutlarında OLED ekranla karşımıza çıkacak. Kaputun altında ise MediaTek Dimensity 8020, 68W süratli şarj takviyeli 4.400mAh pilden destek alması bekleniyor. Edge 40 hakkında bildiklerimiz şu Lahza için bunlarla hudutlu. Lakin önümüzdeki günlerde daha Çok ayrıntının ortaya çıkacağını düşünüyoruz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir