Microsoft, SwiftKey klavyeye yapay zeka Bing’i getiriyor

Genel Nis 06, 2023 Yorum Yok
Yapay zeka dayanaklı Bing yahut Bing Sohbet, Microsoft’un eserlerine yavaş yavaş yayılmaya devam ediyor. Bir mühlet Evvel Microsoft, Skype ve Edge’e Bing Sohbet’i ekledi. Akabinde ise Bing tarafından desteklenen Office Copilot duyuruldu. Artık ise Bing, akıllı telefonlarda tanınan olan SwiftKey’e getiriliyor.

SwiftKey’e yeni Bing dopingi

Yeni Bing entegrasyonu şimdilik SwiftKey Beta Android kullanıcılarına sunulacak. SwiftKey içindeki Bing Sohbet entegrasyonu, sohbet robotuna erişim sağlayan olağan sohbet modunu yahut rastgele bir metni direkt klavyenin içinde tekrar yazan bir ton modunu içeriyor. Microsoft’un taşınabilir ve ticaretten Mesul CTO’su Pedram Rezaei, Twitter’da özelliğin “yavaş yavaş yayıldığını” doğruladı, lakin SwiftKey iOS kullanıcılarının bunu ne Vakit deneyebileceğine dair bir bilgi yok.

Bing’in taşınabilir uygulamasında Yapay zekalı Sohbet kullanılabiliyor olsa da Microsoft daha Çok bireye bunu ulaştırmak sahibi olduğu SwiftKey’e yönelmiş durumda. SwiftKey’e getirilen ton özelliği de başka ve Varlıklı bir nazar açısı sunacaktır. SwiftKey Beta, bildirilerinizi dört stile yahut tona nazaran ayarlamanıza müsaade veren Özel bir kısım sunuyor: Profesyonel, Gündelik, Kibar ve Sosyal.
Bu tahminen Fazla yararlı üzere gelmeyebilir lakin tam Aksine Fazla yararlı bir özellik. mesela anadilinizde olmayan bir lisanda bir şeyi resmi bir halde yahut kibar bir lisanla söylemek istediğinizde zorluklar yaşayabilirsiniz. SwiftKey’in içerisinde aslında Çeviri özelliği bulunuyor. Bu gelen ton özelliğiyle de birleştiğinde misal meselelerin önüne geçilmiş olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir