Merakla beklenen üst seviye Honor 90 serisinin çıkış tarihi belli oldu

Genel May 15, 2023 Yorum Yok
Honor 90 ve 90 Pro modellerini de içeren Honor 90 serisi yakında piyasaya sürülecek. Blog muharriri “Yang Pat “a nazaran, serinin tanıtım malzemeleri 19 Mayıs’ta yayınlanacak, aygıtlar 29 Mayıs‘ta satışa sunulacak ve resmi olarak 7 Haziran’da piyasaya çıkacak. Şimdilik bu modellerin Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı muhakkak değil lakin firmanın ülkemizde büyüme planları olduğu biliniyor. 

Bir mühlet Evvel Honor 90 ve 90 Pro, Çin’in bir ekip sertifikasyonun kurumundan Gerekli olan onayları aldı. Bu onaylamalar sonucunda da aygıtlar hakkında birtakım bilgiler resmiyete kavuştu. Bu bağlamda REA-AN00 (Honor 90) model numarasıyla isimlendirilen aygıtta 66W hızlı şarj, REP-AN00 (Honor 90 Pro) model numarasına sahip olan modelin ise 100W hızlı şarj ile gelmesi bekleniyor.

Honor 90 serisi mümkün özellikleri

Öte yandan evvelki Honor 90 serisinin etkileyici özelliklere sahip olacağını gösteriyor. Her iki modelin de yüksek yenileme suratına sahip 1.5K+ kavisli ekrana sahip olması ve halihazırda Qualcomm’un en kuvvetli taşınabilir yongası Snapdragon 8 Gen 2 ile kutudan çıkması planlanıyor.

Kamera yetenekleri tarafında da Özel adımlar atılmış üzere duruyor. Aktarılanlara nazaran Honor 90 serisi, 16-in-1 piksel gruplama teknolojisine sahip 200 megapiksel Samsung S5KHP3 anne kameranın yanı Dizi 50 megapiksel ultra geniş açılı lens ve alan derinliği sağlayan üçüncü bir lense sahip kamera kurulumunu barındıracak. Honor 90 serisi, evvelki Honor 80 serisinden gelen tenkitlere dayanarak birkaç Değerli geliştirmeye de mesken sahipliği yapacak. Bunlar ortasında Evvel çıkanların çift hoparlör ve OIS olduğu söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir