Meizu 20’den ilk resmi görüntü geldi: Altın renkli amiral gemisi

Genel Mar 08, 2023 Yorum Yok
Meizu CFO’su Çinli Weibo platformunda yakında tanıtılması planlanan Meizu 20‘nin birinci resmi manzarasını yayınladı. Paylaşılan görsel akıllı telefonu altın renk seçeneği ile gözler önüne seriyor. Lakin yalnızca arka panelini görebiliyoruz.

Basın görseli Temel Meizu 20’nin Pro modeli üzere (aşağıdaki resim) dört yerine üç arka kamera ile geleceğini ortaya koyuyor. Bunun dışında genel tasarım manasında ise Aka kardeşine benzediğini söyleyebiliriz. Samsung Galaxy S23 ile Xiaomi 13‘ün karışımı üzere duruyor.

Meizu 20 hakkında bilinenler

Meizu 20 ile ilgili kimi ayrıntılar daha Evvel internete sızmıştı. Aygıtın 120 Hz yenileme suratı, QHD+ çözünürlük ve 1.800 nit azamî parlaklığına sahip Samsung E6 AMOLED ekran taşıması bekleniyor. Gücünü ise Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden alacak.

Akıllı telefondaki yonga setine LPDDR5X RAM ve UFS 4.0 depolama ünitesi eşlik edecek. bütün bunlara ek olarak 80W kablolu ve 50W kablosuz şarjı destekleyen 5.000 mAh pil de konuşuluyor. Meizu 20 serisi bir aksilik olmazsa 14 Mart’ta düzenlenecek aktiflikte tanıtılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir